Zamknij
14:52, 17.11.2024

W Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych w Mielcu odbyło się wyjątkowe wydarzenie promujące profilaktykę raka jąder i prostaty - „Od juniora do seniora. Męskie spotkanie o męskich sprawach”.

Organizatorem akcji była Fundacja Onkologiczna „Zwalcz go uśmiechem”, która po raz kolejny pokazała, jak ważna jest edukacja zdrowotna oraz dbałość o męskie zdrowie na każdym etapie życia.

programie wydarzenia był wykład lekarza urologa „Wiedza niezbędna każdemu mężczyźnie”, prelekcje „Profilaktyka to nie tylko badania", czyli słów kilka o tym jak nie chcemy być zdrowi oraz losowanie nagród wśród uczestników.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Chór AKORD na Mszy Świętej w parafii pw. MBNP
zobacz fotorelację
Bożonarodzeniowe szopki w mieleckich kościołach
zobacz fotorelację
Chór Młodzieżowy parafii Ducha Świętego na Pasterce
zobacz fotorelację
Pasterka w parafii pw. Ducha Świętego w Mielcu
zobacz fotorelację
Świąteczne i noworoczne życzenia dla mielczan! Sprawdź od kogo!
zobacz fotorelację
Spotkanie wigilijne klubu ITA TOOLS Stal Mielec
zobacz fotorelację
Kiermasz Świąteczny w Maliniu
zobacz fotorelację
Wigilijne spotkanie w Mieleckiej Szkoły Boksu
zobacz fotorelację
Pierwszy Bożonarodzeniowy Jarmark w Padwi Narodowej
zobacz fotorelację
Wigilijny Turniej Charytatywny Smoczanki Mielec 2025
zobacz fotorelację