Zamknij
12:28, 16.10.2024

ISKRY NIEPODLEGŁEJ to widowisko przygotowane przez Biuro „Niepodległa”, które upamiętnia wybitne postacie z historii Polski – osoby, które swoimi dokonaniami zmieniały świat i kształtowały naszą niepodległość.

Spektakl prezentowany jest w nowoczesnej, specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej, która podróżuje po całym kraju, umożliwiając mieszkańcom różnych miejscowości spotkanie z fascynującymi opowieściami o ojcach niepodległości, sportowcach, naukowcach, podróżnikach, artystach i społecznikach.

W trakcie widowiska widzowie będą mogli poznać historie wybitnych Polaków, którzy odcisnęli swoje piętno nie tylko na naszej ojczyźnie, ale i na całym świecie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
FKS Stal Mielec - Puszcza Niepolomice [KIBICE]
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Puszcza Niepołomice [BOISKO]
zobacz fotorelację
Handball Stal Mielec - MKS Kalisz
zobacz fotorelację
Trzecia edycja „Akcji Czysta Wisła” w Surowej
zobacz fotorelację
Sławomir Szmal w Mielcu
zobacz fotorelację
AUTOPART partnerem Kamena Rally Team w Rajdzie Dakar Classic 2026
zobacz fotorelację
Jubileusz Młodzieżowej Orkiestry Gminy Przecław
zobacz fotorelację
Jubileusz 55-lecia działalności Klubu SHDK RP przy WSK \"PZL-Mielec\"
zobacz fotorelację
Paweł Róg na gali w Dębicy
zobacz fotorelację
Dzień Działkowca ROD Metalowiec 2025
zobacz fotorelację