Zamknij
17:48, 10.09.2024

Fundacja SOS Życie z Mielca skupiła swoją działalność na ratowaniu życia i zdrowia kobiet zagrożonych rakiem piersi i rakiem szyjki macicy. Zapewnia kobietom wygodny i kompleksowy dostęp do bezpłatnych badań przesiewowych, mammografii i cytologii. Kilka dni temu mielecka Fundacja wzięła udział w dużym i ważnym wydarzeniu – Forum Ekonomicznym i Forum Ochrony Zdrowia w Karpaczu.

U stóp góry Śnieżki, w Karpaczu pracował mielecki CYTOmammobus – który wzbudzał spore zainteresowanie. Kinga Bielec była natomiast uczestnikiem dyskusji eksperckich: „Onkologia. Organizacja - Dostępność – Terapie” oraz „Czy państwo powinno wspierać rozwój sektora obywatelskiego?”.

Wyjazd do Karpacza poprzedziła sesja zdjęciowa na mieleckim lotnisku, nad CYTOmammobusem niski przelot wykonały dwa samoloty Iskra z Fundacji Biało Czerwone Skrzydła. Efektowne zdjęcia i wideo z tego eventu były prezentowane w Karpaczu.

Wrzesień 2024

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Tomasz Leyko w hej.mielec.pl
zobacz fotorelację
ITA TOOLS Stal Mielec trenuje przed nowym sezonem
zobacz fotorelację
Dożynki gminne w Czerminie 2025
zobacz fotorelację
Rodzinna niedziela na mieleckiej starówce
zobacz fotorelację
Parada Konna Żarówka 2025
zobacz fotorelację
GKS Tychy - FKS Stal Mielec
zobacz fotorelację
Pielgrzymi z Mielca już u stóp Jasnej Góry!
zobacz fotorelację
Wyjeździli zimowisko dla dzieciaków ze Skopania
zobacz fotorelację
Mieleckie grupy pielgrzymkowe na Hektarowej
zobacz fotorelację
Dożynki gminy baranów Sandomierski w Dymitrowie Małym
zobacz fotorelację