Zamknij
16:25, 26.05.2024

Były emocje, rywalizacja i świetna zabawa! Pierwsza edycja Mieleckiego Festiwalu Gier Planszowych dobiegła końca.

Festiwal Gier Planszowych był doskonałą okazją umożliwiająca miłośnikom gier planszowych i karcianych skorzystanie z szerokiej oferty gier, w tym nowości również dla osób, które dotychczas nie znały tej formy aktywności.

Podczas festiwalu można było nauczyć się zasad i zagrać w wiele różnorodnych gier planszowych i karcianych. Były turnieje, konkursy z nagrodami i atrakcje dla najmłodszych. Dostępne były setki gier, dla różnych grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Dachowanie w Rudzie: lexus i kia
zobacz fotorelację
Klasyka Wiecznie Młoda
zobacz fotorelację
Mielczanin włamał się do jubilera przez szyb wentylacyjny
zobacz fotorelację
Zjazd Rodzinny Reyów w Przecławiu
zobacz fotorelację
HANDBALL STAL MIELEC – COROTOP GWARDIA OPOLE
zobacz fotorelację
W Mielcu upamiętnimy ofiary ludobójstwa na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej
zobacz fotorelację
Koncert inauguracyjny MOS
zobacz fotorelację
15. Wyścig o Pietruszkę
zobacz fotorelację
28: Mielecki Festiwal Muzyczny: Krzysztof Kozłowski
zobacz fotorelację
FKS Stal Mielec - Chrobry Głogów [KIBICE]
zobacz fotorelację