Zamknij
REKLAMA

Prace Urszuli Opałki od 6 grudnia w Galerii ESCEK

11:27, 04.12.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Dom Kultury SCK w Mielcu zaprasza na wernisaż wystawy "Malarstwo - Grafika" Urszuli Opałki (Guzak). Wernisaż odbędzie się 6 grudnia 2019 r. o godz. 18.00 w Galerii ESCEK.

]Urszula Opałka, mielczanka z urodzenia, obecnie mieszka i pracuje w Łańcucie. Jest absolwentką Instytutu Sztuki obecnego Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziałach: grafiki w pracowni druku wklęsłego prof. Włodzimierza Kotkowskiego i malarstwa u prof. Tadeusza Gustawa Wiktora. Dyplom z wyróżnieniem otrzymała w 2001 roku. W 2003 r. była stażystką w pracowni linorytu Uniwersytetu Rzeszowskiego u prof. Tadeusza Nuckowskiego. Ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny organizowany przez Studium Choreograficzne przy WSP w Rzeszowie z dziedziny tańca ludowego.

Jej życie zawodowe to sztuki plastyczne (rysunek, malarstwo, grafika warsztatowa, ilustracje), choreografia/taniec( współczesny i ludowy), formy teatralne, śpiew i poezja. Pracuje z dziećmi i młodzieżą jako choreograf  w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie i Centrum Kultury Gminy Markowa oraz we własnej pracowni artystycznej, gdzie m.in. realizuje zamówienia.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMAKurtki i płaszcze damskie - porównaj ceny
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA