Zamknij
REKLAMA

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Lao Che

10:00, 23.04.2019 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Jak już informowaliśmy, jesienią w Mielcu odbędzie się duży koncert zespołu Lao Che. Jedna z najbardziej znanych formacji muzyki alternatywnej wystąpi w sali widowiskowej Domu Kultury 19 września o godz. 20:00. Bilety są już dostępne on-line.

Wiosną 2018 powrócili z siódmym w swoim dorobku albumem studyjnym zatytułowanym "Wiedza o Społeczeństwie", który spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów i pozytywnymi opiniami dziennikarzy muzycznych, dotarł także do 1. miejsca listy sprzedaży OLiS. Koncerty w ramach trasy promującej nową płytę cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Dodatkowo - sceniczny sprawdzian zdał na piątkę nowy członek zespołu, siódmy do kompletu, Karol Gola, znany między innymi z zespołów Pink Freud czy projektu Jazzombie. 

Na nowej płycie zespół sięgnął do brzmień mogących kojarzyć się z muzyką rozrywkową lat osiemdziesiątych, jednak podanych w przetworzony sposób, nawiązujący do wielu gatunków muzycznych. Tytułowa "Wiedza o Społeczeństwie" to saga o ludzkich perypetiach. Poczynania ludzi - ich słabości, obawy, wątpliwości, uczucia, spostrzeżenia i marzenia ukazane są z perspektywy Człowieka, Polaka, Ziemianina. Hubert 'Spięty' Dobaczewski jak zwykle celnie opisuje społeczeństwo, rzeczywistość i świat. Jest szczerze, ironicznie i w punkt.

Organizatorem koncertu jest Studio Wizualne Damian Gąsiewski. Portal hej.mielec.pl jest patronem medialnym wydarzenia.

Bilety online dostępne są wyłącznie on-line na stronie www.studiowizualne.com

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA