Zamknij
REKLAMA

To najmłodsi mieleccy artyści! Braw nie było końca [FOTO]

21.13, 04.06.2022 ks
REKLAMA

- Po dwóch latach na scenie znowu zagościła radość, muzyka i taniec - powiedziała tuż po sobotnim koncercie „Na ludowo, na wesoło” Alicja Skopińska, prowadząca dziecięce zespoły artystyczne.

[FOTORELACJA]9327[/FOTORELACJA]

„Na ludowo, na wesoło” to koncert popis Dziecięcego Zespołu Tańca „Ziemia Mielecka”, Zespołu Pieśni i Tańca „Mali Rzeszowiacy” oraz grupy wokalnej „Kameleon”.

Grupa młodsza Dziecięcego Zespołu Tańca „Ziemia Mielecka” pokazała się w rodzimych tańcach lasowiackich i w tańcach sądeckich, grupa starsza - w suicie tańców Górnego Śląska oraz tańcach i przyśpiewkach żywieckich. Zespół prowadzi Alicja Skopińska.

Grupy początkujące „Małych Rzeszowiaków” prezentowały poleczkę oraz krakowiaka. Instruktorem tańca grup początkujących jest Beata Sudoł.

Zespół Pieśni i Tańca „Mali Rzeszowiacy” zatańczył tańce wielkopolskie i kujawiaka. Opiekunem zespołu jest Mariusz Bożek.

Grupę wokalną „Kameleon” przygotowała do występu Jolanta Dudzik.

- Ci młodzi artyści bardzo długo czekali na ten koncert. To mali, ale wielcy artyści, bo taki występ wymaga wielkiej odwagi! - mówiła po koncercie Alicja Skopińska.

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%