Zamknij
REKLAMA

Zamek w Baranowie Sandomierskim zaprasza na majówkę! [FOTO]

18:13, 28.04.2021 | Materiał partnera
REKLAMA

W majowy weekend warto wybrać się do Zamku w Baranowie Sandomierskim i pospacerować po kwitnących ogrodach. Sam obiekt został też odnowiony.

Pogoda coraz ładniejsza, więc i ochota na wycieczki większa. Do odwiedzin zaprasza Zamek w Baranowie Sandomierskim. Warto wybrać się na spacer w otoczeniu budzącej się wiosną przyrody.

- Można skorzystać z oferty zamkowej kawiarenki, która przygotowała pyszne smakołyki na wynos, a także pospacerować po zabytkowym parku i ogrodach. Co więcej, w zasięgu kilku kroków położony jest malowniczy zamkowy staw, a dla najmłodszych plac zabaw - przekazują pracownicy Zamku w Baranowie Sandomierskim.

[FOTORELACJA]8582[/FOTORELACJA]

W ostatnim czasie na Zamku w Baranowie Sandomierskim prowadzone były też prace remontowe. Dzięki środkom własnym Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. i dofinansowaniu z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków, odnowiono zamkowy dziedziniec i krużganki.

Przeprowadzone prace miały za zadanie poprawienie wizerunku, a także komfortu i bezpieczeństwa przebywających w Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim gości i turystów.

(Materiał partnera)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%