Zamknij
REKLAMA

Fine Art Photogaphy Awards 2021: nagroda dla mielczanina

19:45, 12.04.2021 | K.S
REKLAMA

Prace fotograficznego mielczanina Łukasza Gurdaka zostały wyróżnione podczas jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w światowej fotografii - Fine Art Photogaphy Awards 2021 w Londynie.

Tym razem wyróżnienie w kategorii AKT/Fotografia Profesjonalna otrzymała seria zdjęć Łukasza zatytułowana "Nude in the Nature". Są to zdjęcia wykonane w roku 2020 (4) i 2019 (1).

[FOTORELACJA]8558[/FOTORELACJA]

- Cieszę się, że pomimo trwającej pandemii udaje się realizować chociaż część fotograficznych projektów, choć ubolewam nad tym, że nie wszystkie, bo m.in. mamy bardzo okrojone możliwości rozwijania projektu realizowanego przez Mielecką Grupę Fotograficzą - przekazuje autor nagrodzonych fotografii.

- Cieszy mnie również fakt, iż po raz piąty z rzędu udaje mi się zdobyć wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie, na który wpywa tysiące doskonałych prac fotografów z całego świata. To buduje i daje kopniaka do dalszych działań.  I tu po raz kolejny chciałbym podziękować wszystkim, z którymi miałem przyjemność te fotografie współtworzyć - za wytrwałość i włożone we wspólną pracę serce - dziękuję - dodaje Łukasz Gurdak.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%