Zamknij
REKLAMA

Mielczanka w obsadzie znanego serialu kryminalnego [FOTO, WIDEO]

23:56, 05.04.2021 | P.C
Fot. za TVP
REKLAMA

„Komisarz Alex” to polski serial kryminalny, którego zdjęcia realizowane są w Łodzi, nadawany od 3 marca 2012 na antenie TVP1, oparty na austriacko-włoskim serialu Komisarz Rex. W najnowszym sezonie serialu pojawia się Dorota Krempa, mielczanka znana już z gry w serialu „Na Wspólnej”.

Serial „Komisarz Alex” opowiada o śledztwach prowadzonych przez komisarza policji, jego psa Alexa oraz członków wydziału zabójstw łódzkiej policji. Bohaterowie zajmują się najpoważniejszymi sprawami kryminalnymi w mieście oraz województwie. 

W marcu rozpoczęła się emisja piętnastej już serii tej produkcji. W premierowym odcinku tego sezonu na widzów czekała niespodzianka. Podkomisarz Lucyna Szmidt, grana przez Magdalenę Walach, bierze dłuższy urlop, aby wyjechać do Indiie. Komendant Mędrzak (Zbigniew Lesień) ściągnął do Łodzi młodą i ambitną policjantkę aspirant Jagodę Waligórę. W tej roli zobaczyliśmy mielczankę Dorotę Krempę. Urodzona w 1992 aktorka jest dobrze znana widzom dzięki roli Anety Siwek, twardej prawniczki. 
 

 

ZOBACZ WIDEO Z PLANU ORAZ ROZMOWĘ Z DOROTĄ KREMPĄ


Dorota Krempa zagrała także mniejsze role w "M jak miłość", "Ojcu Mateuszu" i "Dziewczynach ze Lwowa". W 2016 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie.
 

 

„Komisarza Alexa” można w soboty o 20:35 na TVP1.

ZOBACZ ZDJĘCIA

[FOTORELACJA]8548[/FOTORELACJA]

Główne role odgrywają: Krystian Wieczorek, Piotr Bondyra, Beata Fido, Zbigniew Lesień czy Janusz Chabior.

ZOBACZ WIDEO: Dorota Krempa - demo aktorskie 


(P.C)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%