Zamknij
REKLAMA

"Kultura nocą" z niezwykłym koncertem Joanny Aleksandrowicz [FOTO]

23:22, 17.05.2019 | M.B
Skomentuj
REKLAMA

Piątek i sobota to dni, w których mieleckie ośrodki kultury włączyły się w Europejską Noc Muzeów. Obchody rozpoczął Dom Kultury SCK.

Pod hasłem „Kultura nocą” odbył się szereg wydarzeń w Domu Kultury. Prym wiedli tu przede wszystkim seniorzy, którzy pokazali się od strony tanecznej, kabaretowej i wokalnej. Zagrał też Hortus Musicus, a po swojej wystawie oprowadzał Aleksander Yasin.

Głównym punktem „Kultury nocą” był filmowo-musicalowy koncert Joanny Aleksandrowicz – aktorki i wokalistki młodego pokolenia. Artystka występowała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Nowej Scenie w Bydgoszczy i Tetrze Roma. Współpracowała też z topowymi polskimi reżyserami, m.in. Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim.

Podczas koncertu publiczność usłyszała niezapomniane utwory z musicali polskich i światowych oraz filmów. Joanna Aleksandrowicz z towarzyszeniem Szymona Szyszki, Tomasza Cyranowicza i Patryka Sowala zaprezentowała utwory w nowych aranżacjach i emocjonalnej interpretacji.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA