Zamknij
REKLAMA

NIE PRZEGAP: Nowy Sklep FKS Stal Mielec oficjalnie otwarty [FOTO, WIDEO]

18.01, 04.11.2022 Aktualizacja: 23.46, 04.11.2022
REKLAMA

Po kilku miesiącach oczekiwań dzisiaj uruchomiony został oficjalnie nowy, powiększony i kompleksowo zmodernizowany Sklep FKS Stal Mielec! Oficjalne otwarcie odbyło się 4 listopada, przed rozpoczęciem ostatniego domowego meczu rundy jesiennej sezonu 2022/23 z Zagłębiem Lubin.

ZOBACZ WIDEO 

Na początku tego roku klub FKS Stal Mielec poinformował o szeregu działań marketingowych, które sukcesywnie były wdrażane na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Jednym z nich była modernizacja oficjalnego Sklepu Stali Mielec. Lokalizacja pozostaje niemal bez zmian, sklep nadal mieści się kilka metrów od głównego wejścia do klubu przy ul. Solskiego 1. Pod nowe miejsce sprzedaży zaadaptowano pomieszczenia biurowe, których wnętrza przeszły kompleksową metamorfozę. Sala sprzedaży została znacznie powiększona, co istotnie wpłynie na możliwości ekspozycji towaru oraz komfort zakupów.

[FOTORELACJA]9658[/FOTORELACJA]

Podczas oficjalnego otwarcia odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonał Prezes klubu, Jacek Klimek oraz Dyrektor Komunikacji i Marketingu, Damian Gąsiewski. W uroczystości wzięli udział właściciele klubu, Rada Nadzorcza oraz przedstawiciele firm odpowiedzialnych za wykonanie nowego lokum: Tomasz Janiec – MEEKO ARCHITEKCI, Kamila Fijałkowska-Janiec MEEKO ARCHITEKCI,  Grzegorz Nikodem NIKMET, Natalia Nikodem NIKMET, Dawid Wróbel HARDBUD, Tomasz Węgrzyn HARDBUD, Waldemar Misiak AGROBAZA, Kamil Janiec MEGAEL, Marcin Zygmanowski MEGAEL, Dariusz Patyk ELDAR.

– Szanowni Państwo, z wielką dumą możemy ogłosić dziś otwarcie nowego, zmodernizowanego i powiększonego sklepu naszego klubu. Jest to przedsięwzięcie na miarę Ekstraklasy i kolejny krok w rozwoju FKS Stali Mielec. Najważniejszymi adresatami tego projektu są nasi kibice. Wierzę, że przez wiele lat biało-niebiescy będą z dumą i satysfakcją korzystać z klubowego sklepu. Serdeczne podziękowania pragnę złożyć wszystkim zaangażowanym w ten projekt, ponieważ wymagał on półrocznej, wytężonej pracy. Dziś wspólnie możemy się cieszyć, że oddajemy w ręce kibiców piękny sklep FKS Stal Mielec w odświeżonej i zoptymalizowanej wersji – mówił Jacek Klimek, Prezes FKS Stal Mielec S.A.

– Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim partnerom za wykonanie wszystkich prac w terminie i z niesamowitą starannością, czego efektem jest nasz nowy sklep. Mamy nadzieję, że zrealizowane działania zyskają sympatię kibiców i przyczynią się do podtrzymania pozytywnego trendu, choćby w postaci zwiększonej frekwencji na meczach domowych – podsumował Damian Gąsiewski, Dyrektor Komunikacji i Marketingu FKS Stal Mielec S.A.

Godziny otwarcia nowego Sklepu FKS Stal Mielec pozostają bez zmian: od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku.

CZYTAJ WIĘCEJ O BUDOWIE I OFERCIE SKLEPU:

[ZT]72223[/ZT]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%