Zamknij
REKLAMA

Huczne otwarcie OSKP DUL w Mielcu! Drift, Lambo… i wiele więcej! [FOTO]

22.52, 10.09.2022 Materiał promocyjny

Widowiskowe atrakcje przygotowali gospodarze Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów DUL, która sobotnim wydarzeniem hucznie i oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Uwagę przykuła kolekcja supersamochodów i popis umiejętności mieleckiego driftera.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DUL już działa - przy ul. Padykuły 11 w Mielcu. Sobotnie wydarzenie postawiło kropkę nad „i” wielkiego otwarcia. Były sportowe samochody - włącznie z takimi markami jak Lamborghini, Ferrari, Porsche, ale i elektryki w postaci Tesli czy wzbudzające ogromne zainteresowanie BMW mieleckiego kierowcy driftingowego Jacka Popiołka.

Właśnie mielecki drifter, choć w trudnych warunkach pogodowych, dał popis swoich umiejętności.

[FOTORELACJA]9531[/FOTORELACJA]

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów DUL to jednak przede wszystkim znakomici ludzie i najnowocześniejszy sprzęt, który zarówno w sobotnie otwarcie, jak i teraz, już każdego dnia - pozostaje do dyspozycji wszystkich zmotoryzowanych.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z dwoma niezależnymi ścieżkami diagnostycznymi przeznaczona do przeprowadzania przeglądów rejestracyjnych wszystkich pojazdów: ciężarowych, osobowych, autobusów, przyczep, naczep, motocykli.

Sprawdzanie oraz ustawianie geometrii pojazdów w technologii 3D.

Możliwość rezerwacji terminu usług online na naszej stronie internetowej: oskpdul.pl

Ponadto myjnia samoobsługowa - stanowiska z aktywną pianą oraz szczotką. Chemia najwyższej jakości. Możliwość płatności kartą na każdym stanowisku.

Mamy też ultraszybką ładowarkę samochodów elektrycznych o mocy 150 kW.

OSKP DUL - zapraszamy!
pon-pt: 7:00-21:00
sobota: 8:00-16:00
tel. 17 780 71 42
www.oskpdul.pl

(Materiał promocyjny)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%