Zamknij
REKLAMA

W piątek w Mielcu konferencja o bezpieczeństwie w internecie

09:52, 22.06.2022 | ks
REKLAMA

Już w piątek 24 czerwca Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. wspólnie z posłem na Sejm Fryderykiem Kapinosem i Oddziałem Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Mielcu zaprasza przedsiębiorców i samorządowców na konferencję na temat cyberbezpieczeństwa w firmie.

W wydarzeniu będzie uczestniczyć Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów - Pełnomocnik Rządu do Spraw Ceberbezpieczeństwa Janusz Cieszyński.

Swoje wystąpienia przygotowali także: Kamil Kuc - specjalista w Zespole Budowania Świadomości Cyberbezpieczeństwa w NASK, a także mł. insp. Piotr Szymański, Naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 24 czerwca o godz. 9:30 w sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości IN-TECH 1 (ul. Wojska Polskiego 9). Obowiązuje bezpłatna rejestracja online.

REJESTRACJA ONLINE

Program konferencji:
9:30 - Rejestracja uczestników
10:00 - Rozpoczęcie konferencji - Fryderyk Kapinos, Poseł na Sejm RP, Członek Sejmowej Komisji Cyfryzacji i Nowoczesnych Technologii 
10:15 - Wystąpienie Janusza Cieszyńskiego, Sekretarza Stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Pełnomocnika Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa 
10:30 - Cyberzagrożenia w MŚP - Jak reagować i zapobiegać? - Kamil Kuc, Specjalista w Zespole Budowania Świadomości Cyberbezpieczeństwa w NASK
11:00 - Instrumenty wsparcia przedsiębiorców - Cezariusz Lesisz, Prezes Agencji Rozwoju Przemysłu S.A.
11:20 - Cyberbezpieczeństwo przedsiębiorstwa w świetle wybranych zagrożeń - mł. insp. Piotr Szymański, Naczelnik Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

(ks)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%