Zamknij
REKLAMA

Biznes razem z FKS Stal! Udane śniadanie z podziękowaniami [FOTO, WIDEO]

13:42, 26.05.2022 |
REKLAMA

Po raz pierwszy piłkarski klub FKS Stal Mielec przygotował śniadanie biznesowe pod nazwą „Biznes dla Stali”. Wydarzenie to było ukłonem w stronę wszystkich sponsorów i partnerów FKS Stal Mielec S.A., a także okazją do wymiany kontaktów i inspirujących rozmów biznesowych. Wśród wyróżnionych firm jest też portal hej.mielec.pl.

[FOTORELACJA]9300[/FOTORELACJA]

Podczas śniadania, które odbyło się w środę w Hotelu Iskierka, klub gościł wielu przedstawicieli mieleckich i okolicznych firm, które wspierają mielecką Stal, a także przedstawicieli władz samorządowych, powiatowych i wojewódzkich. W wydarzeniu„ Biznes dla Stali” udział wzięli, m.in. Paweł Pazdan - wiceprezydent Mielca, Stanisław Lonczak -  starosta powiatu mieleckiego, Paweł Rabczak - dyrektor biura europosła Tomasza Poręby (w jego imieniu), Tomasz Leyko - rzecznik prasowy marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla (w jego imieniu).

- Ten sezon dostarczył wielu emocji, dziękujemy, że byliście z nami przez cały czas. Dzisiaj jest to wielki sukces nas wszystkich, że nadal jesteśmy w ekstraklasie i możemy to razem celebrować – rozpoczął prezes FKS Stal Mielec Jacek Klimek. – Jest to dla nas wielka duma, że jesteśmy jednym z 18 klubów w Polsce, które znalazły się w tak istotnym gronie – dodał Jacek Klimek. 

– Korzystając z okazji chciałem podziękować wszystkim, którzy wspierali nas w tych trudnych ostatnio miesiącach. Chociaż wiele osób zwątpiło, wy byliście z nami do końca. Szczególnie dziękuję firmie Enervigo, która poprzez wykupienie pakietu akcji uratowała nasz klub, pozostałym firmom i osobom, które udzieliły nam pożyczek. Bez tych aktywności nie byłoby nas tu dzisiaj, a przede wszystkim nie byłoby naszego klubu. Dziękuję też europosłowi Tomaszowi Porębie, który zawsze przy nas jest i wspiera, jest motorem napędowym tego klubu i dzięki niemu sponsorem strategicznym jest Grupa PGE, która pozostanie z nami przez najbliższe trzy lata. Najbardziej dziękuję wszystkim pracownikom i współpracownikom, którzy są ze mną w tym klubie i to dzięki nim marka FKS Stal Mielec idzie w górę, klub się rozwija i mamy fajny marketing. Wielkie brawa dla nich, dziś to także ich święto – zakończył prezes. 

Kluczowym momentem dla Stali, pod względem finansowym, była akcja ratunkowa z jesieni 2021 roku, gdy przedstawiciele mieleckiego biznesu w formie inwestycji czy pożyczek wpompowali do klubowego budżetu 5 milionów złotych z przeznaczeniem na zniwelowanie pilnych finansowych zaległości i zobowiązań. Bohaterami tej akcji byli: Piotr Andrusiewicz i Krzysztof Kapinos z firmy Enervigo, Waldemar Kawalec z Apartamentów Stara Cegielnia, Antoni Topór ze spółki Top Gaz, Bartosz i Marek Pietras z firmy Eldrut oraz Sławomir Gaweł z Unir Group.  - W imieniu europosła Tomasza Poręby chciałbym podziękować za ogromne wsparcie, które państwo okazujecie dla klubu. Jestem przekonany, że pozytywne emocje osób, które są związane ze Stalą Mielec i tradycje sportowe, które są w klubie od lat sprawią, że Stal Mielec powtórzy niebawem swoje historyczne osiągnięcia – mówił Paweł Rabczak dyrektor biura europosła Tomasza Poręby. 

- W imieniu władz samorządowych miasta Mielca i całej rady miejskiej chciałbym serdecznie pogratulować panu prezesowi, zawodnikom, wszystkim działaczom i pracownikom klubu wyniku sportowego. Chciałbym też podziękować wszystkim zgromadzonym tu państwu. To niezwykle istotne, żeby biznes, a przede wszystkim mielecki biznes wspierał aktywności sportowe w naszym mieście, w tym naszą Stal Mielec. To, ilu państwa pojawiło się dziś na tym wydarzeniu pokazuje jak istotne jest promowanie Mielca także poprzez biznes sportowy – komentował Paweł Pazdan wiceprezydent Miasta Mielca. 

- Sport to są przede wszystkim emocje. Nie sztuką jest budować zespół i klub sportowy, kiedy ma się nieograniczone zasoby finansowe. Sztuką jest to, co udało się osiągnąć w Mielcu. Oglądaliśmy wspaniałe pojedynki, wspaniałe widowiska. Mieliśmy mnóstwo wzruszeń, a kumulacja tych emocji nastąpiła nie tak dawno, w doliczonym czasie gry ze Śląskiem Wrocław. Te emocje były budowane przez ponad 80 lat. Musimy wszyscy razem zrobić wszystko, aby ta marka w dalszym ciągu promowała nasze miasto – podkreślał Tomasz Leyko rzecznik prasowy marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla. 

- Przede wszystkim gratuluję sukcesu sportowego w imieniu władz powiatu mieleckiego. Cieszę się, że małemu środowisku, daleko od centrum Polski, pomimo wielu trudności, często niesprawiedliwości, udało się pozostać w ekstraklasie. Mam nadzieję, że to będą podwaliny do osiągnięcia większych celów w przyszłości – mówił Stanisław Lonczak  starosta powiatu mieleckiego. 

Prezes FKS Stal Jacek Klimek oraz dyrektor marketingu i komunikacji klubu Damian Gąsiewski sponsorów i partnerów Stali z sezonu 2021/2022 wyróżnili za swoją aktywność wręczając specjalne pamiątki i koszulki zawodników Stali. W tym gronie znalazł się portal hej.mielec.pl - jedyny partner medialny mieleckiej Stali!

- Klub serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym na to wydarzenie, mając nadzieję na kolejne, długotrwałe współprace. Otwarcie mówimy - do zobaczenia w nadchodzącym sezonie - przekazuje FKS Stal Mielec.

ZOBACZ WIDEO 


 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%