Zamknij

Biznesowe spotkanie kobiet. Moc inspiracji i wsparcia [FOTO]

14:36, 16.03.2022 Aktualizacja: 14:44, 16.03.2022

„Kobieta w biznesie” – to pierwsze takie wydarzenie w Mielcu. Na konferencji zebrały się mielczanki, które opowiadały o swojej zawodowej drodze do sukcesu.

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. po raz pierwszy zorganizowała konferencję dla pań „Kobieta w biznesie”. I już podczas inauguracyjnego spotkania podkreślano, że warto takie wydarzenia kontynuować. – Inspiracje, narzędzia wsparcia oraz integracyjny networking to cel tego spotkania. Bardzo się cieszymy, że tak duża liczba kobiet odpowiedziała na nasze zaproszenie – mówił Łukasz Gajdowski, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego MARR. - To pokazuje, że tego rodzaju spotkania są istotne i bardzo ważne. Jako agencja chcemy wspierać takie spotkanie, chcemy, by były one cykliczne.

[FOTORELACJA]9148[/FOTORELACJA]

Wydarzenie było podzielone na dwie sesje. Pierwsza z nich „Bądź odważna – realizuj swoje marzenia”, to historie kobiet, które niedawno założyły swoje biznesy dzięki wsparciu Agencji Rozwoju Regionalnego MARR. O swoich firmach mówiły Renata Hudela z Wielkich Kompozycji Kwiatowych, Sara Chlebowska ze Szkoły Językowej oraz Dagmara Rój z Kreatywnej Pracowni.

W drugiej części spotkania odbyła się sesja inspiracyjna „Bizneswoman – kim jest?”. Tu o swojej drodze mówiły prezeski dużych i rozpoznawalnych mieleckich firm: Monika Bąk z Autopart Mielec, Agnieszka Chmielowiec z MC Design, Agnieszka Gąska z Mia Calnea oraz Monika Krawiec z By Krawcowa. Ich wystąpienia były źródłem motywacji i wiedzy, dla pań, które są na początku swojej drogi biznesowej.

Gościem specjalnym wydarzenia była wiceprezydent Mielca Adriana Miłoś. – Przez wiele lat byłam związana ze światem biznesu. Sprawy kobiet biznesu są mi niezwykle bliskie. Znam problemy, z którymi borykają się przedsiębiorcy, niezwykle cieszę się zawsze ze wszystkich sukcesów, a dzisiaj jestem dumna z tego, że na moich oczach urosły w Mielcu nasze rodzime, fantastyczne firmy, których przedstawicielami są kobiety – podkreślała.

Podczas konferencji Agencja Rozwoju Regionalnego MARR przedstawiła też nowy projekt „Pakiet na start II”, który wspiera zakładanie działalności gospodarczej.

(mb)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
0%