Firma STERTECH poszukuje osoby na stanowisko: AUTOMATYK / ROBOTYK

11:48, 27.02.2024 Ogłoszenie płatne Aktualizacja: 14:48, 16.03.2024

Firma STERTECH AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Specjalizuje się w projektowaniu i wykonywaniu systemów automatyki przemysłowej i robotyzacji procesów technologicznych.

Firma STERTECH poszukuje osoby na stanowisko:

AUTOMATYK / ROBOTYK

Miejsce pracy: Mielec, ul. Wojska Polskiego 3

Opis stanowiska:

  • Programowanie sterowników PLC, robotów przemysłowych Yaskawa, ABB, KUKA
  • Uczestnictwo w projektach z zakresu automatyzacji produkcji w oparciu o roboty przemysłowe
  • Przeprowadzanie symulacji
  • Współpraca przy tworzeniu projektów stanowisk zrobotyzowanych i linii zautomatyzowanych

Nasze wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki i robotyki
  • Podstawowa umiejętność programowania
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pełny etat
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Możliwość indywidualnego rozwoju i dostęp do najnowszych technologii
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Pracę w ramach ciekawych projektów
  • Pracę w Spółce o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wdrożenie na start

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres: [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieszczać klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wysłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych celem udziału w rekrutacji. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest STERTECH Automatyka Przemysłowa Czachor, Sokół Sp.j., ul. Wojska Polskiego 3, 39-300 Mielec. Sposób przetwarzania danych oraz informacja o realizacji praw osób których dane przetwarzamy zawarte zostały w klauzuli informacyjnej.

Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest STERTECH Automatyka Przemysłowa Czachor, Sokół Sp.j.
2. kontakt w sprawach związanych z ochroną danych osobowych: [email protected]
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb prowadzonych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy
4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu zakończenia rekrutacji
5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
7. podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa Art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (imię (imiona) i nazwisko; imiona rodziców; datę urodzenia; miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); wykształcenie; przebieg dotychczasowego zatrudnienia) a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%