Zamknij
REKLAMA

Jeden telefon, by rozwiązać kłopot odpadów z Twojej firmy! I zadbać o środowisko!

20.16, 08.04.2021 Materiały partnera

Śmieci, które powstają w twojej firmie, nie powinny być dla Ciebie problemem. W Mielcu funkcjonuje doświadczony zakład specjalizujący się w odbiorze odpadów od firm. Wytwarza z nich paliwo alternatywne. Wspólnie możecie dbać o środowisko!

Obowiązek zagospodarowania odpadów dotyczy każdego podmiotu prowadzącego działalność gospodarczą, w wyniku której powstają odpady. Mówimy tu o sklepach, lokalach gastronomicznych, bankach, zakładach rzemieślniczych, warsztatach produkcyjnych -  wszelkich firmach usługowych i handlowych! Obowiązek ten dotyczy także firm zlokalizowanych na prywatnych posesjach. 

Niedopuszczalnym jest mieszanie odpadów komunalnych z gospodarstwa domowego z odpadami z działalności gospodarczej. Niedozwolone jest też samodzielne składowanie odpadów bez odpowiednich procedur. Kary dla przedsiębiorców zanieczyszczających otoczenie mają wzrosnąć. 

Wbrew pozorom, gospodarka odpadami w firmie może być bardzo prosta. Wystarczy skontaktować się z mielecką firmą Euro-Eko, która realizuje takie usługi w sposób kompleksowy! Dostarcza pojemniki na odpady, odbiera je i transportuje do swojego zakładu przetwarzania. Zapewnia także niezbędną dokumentację. Wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach. Firma zajmuje się szczególnie tzw. frakcją kaloryczną, nienadającą się do recyclingu.

Minęły czasy, kiedy odpadów pozbywano się w sposób niekontrolowany. Nie warto ryzykować, warto skontaktować się z Euro-Eko. 

Co ważne, odpady przemysłowe zamiast trafiać na składowiska są wykorzystywane do produkcji paliw. Paliwa alternatywne są wykorzystywane w przemyśle cementowym. To natomiast oznacza, że ograniczana jest emisja dwutlenku węgla w porównaniu ze spalaniem tradycyjnego paliwa. 

Euro-Eko Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 3
39-300 Mielec
tel: 17 773 78 50
e-mail: [email protected]ro-eko.mielec.pl
www.euro-eko.mielec.pl

ZOBACZ WIDEO

(Materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%