Zamknij
REKLAMA

Nie stój w kolejce. Umów wizytę w urzędzie

10:44, 17.11.2020 | M.L

W dobie koronawirusa załatwianie spraw w urzędach w większości przypadków jest problematyczne. Kilometrowe kolejki przed urzędami doprowadzają do frustracji wielu przedsiębiorców (i nie tylko przedsiębiorców). 

Jakiś czas temu, Zakład Ubezpieczeń Społecznych wprowadził możliwość umówienia wizyty w placówce za pośrednictwem platformy usług elektronicznych (PUE).

Teraz, w jego ślady poszła Krajowa Administracja Skarbowa.

Od 17 listopada 2020r. możesz umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym w odpowiednim dla siebie terminie. Zaoszczędzisz w ten sposób mnóstwo swojego czasu, który przecież jest tak cenny.

Jak umówić się na wizytę? To proste.

Możesz to zrobić na dwa sposoby:
- telefonicznie- numery telefonów znajdziesz na stronie internetowej swojego urzędu skarbowego,
- lub przez Internet.

W obecnie panującej sytuacji dodzwonić się na infolinię czy bezpośrednio do urzędu skarbowego graniczy z cudem, dlatego rekomenduję Ci zarezerwowanie terminu przez Internet.

Wystarczy, że wypełnisz elektroniczny formularz dostępny na rządowej stronie https://www.podatki.gov.pl/e-wizyta-w-urzedzie-skarbowym/ 

lub na stronie swojego urzędu skarbowego https://www.podkarpackie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-rzeszowie/zalatwianie-spraw/umow-wizyte-w-urzedzie-skarbowym

Rezerwując termin w urzędzie skarbowym z wyprzedzeniem unikniesz niepotrzebnego czekania w kolejce.

Marta Leś
mogefinance.pl
Biuro Rachunkowe w Mielcu

(M.L)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA