Zamknij
REKLAMA

Tłumy na mieleckim Jarmarku Świątecznym! [FOTO]

14:43, 16.12.2018 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Tysiące mielczan i mieszkańców z całego powiatu mieleckiego odwiedziło kolejny Jarmark Świąteczny zorganizowany przez Starostwo Powiatowe na Rynku Starego Miasta. Swoje świąteczne produkty pokazało blisko 70 wystawców.

To kolejna edycja Jarmarku Świątecznego, który odbywa się w Mielcu już od wielu lat. Tym razem już po raz drugi świąteczne „miasteczko” lokalizowane zostało w Rynku Starego Mielca. – Właśnie do takich atrakcji powinien być wykorzystywany nasz Rynek – zgadzali się odwiedzający jarmark mielczanie.

Mnogość stanowisk na mieleckim jarmarku może imponować. Ozdoby bożonarodzeniowe, bombki, łańcuchy, stroiki, wianki, choinki, rękodzieła z papieru, wyroby drewniane, kompozycje z kwiatów, obrazy, ręcznie wykonane kartki świąteczne, ciasta i ciasteczka domowego wypieku to tylko niektóre z świątecznych przedmiotów, które można było nabyć na jarmarku.

Nie zabrakło przede wszystkim wielu tradycyjnych potraw i półproduktów, które chętnie były kupowane z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia.

Zobacz fotoreportaż z Jarmarku Świątecznego na Rynku - poniżej.

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

WlomWlom

5 8

Co roku byl Pan starosta Tymuła a teraz gospogarza nie ma.!? 06:52, 17.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

oloolo

6 5

Masz rację Tymuła to tylko,, gospodarz" a obecny Lonczak to prawdziwy Starosta.Taka zmiana wyszła na lepsze bo nawet ludzi było więcej na Jarmarku i pogoda dopisała. Wreszcie Jarmark bez polityki, tylko prawdziwy nastrój świąteczny. Można było poczuć Magię Świąt, bez fałszywego uśmieszku Tymuły i obserwowania kto z kim rozmawia, lub kto komu składa życzenia. 07:53, 17.12.2018


WolontariuszkaWolontariuszka

3 4

Był za to prezydent wiśniewski (specjalnie z małej) byłam wolontariuszka dla fundacji prosiłam o wsparciem dla chorego dziecka jednak pan wiśnia powiedział, że nie wesprze. Po tym jak dali sobie najwyższe pensje mógłby wrzucić chociaż 1 zł, ale lepiej sie przejść i pokazać. Dziękuję bardzo za takiego prezydenta. 11:21, 17.12.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

zzzz

1 1

ja też byle żebrakom nie daje tym klęczącym w czwartki na chodnikach też 09:36, 18.12.2018


DorotaDorota

5 0

Gdzie te tłumy były trochę gapiów po wyjściu z kościoła 09:40, 18.12.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA