Zamknij
REKLAMA

Nowe pojemniki na mieleckich poletkach ekologicznych

13:07, 11.10.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W ostatnich dniach w trzech punktach na terenie miasta Mielca ustawione zostały specjalistyczne pojemniki przeznaczone na drobny sprzęt RTV i AGD oraz na zużyte baterie.

Pojemniki ustawiła firma MB Recycling, z którą Gmina Miejska Mielec podpisała porozumienie. Pojemniki stanęły na Poletku ekologicznym nr 13 na osiedlu Kopernika (przy stacji Trafo ul. Piotra Skargi), przy Poletku nr 3 na osiedlu Smoczka (przy Szkole Podstawowej nr 11) oraz przy Poletku ekologicznym nr 11 na osiedlu Lotników (parking przy wjeździe na ul. Ducha Św.).

Mieszkańcy naszego miasta mogą wyrzucać do takich pojemników swoje elektroodpady – sprzęt małogabarytowy, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie może przekraczać 50 cm. Mogą to być urządzenia gospodarstwa domowego, sprzęt konsumencki oprawy oświetleniowe, sprzęt do odtwarzania dźwięku lub obrazu, sprzęt muzyczny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy itp. Na pojemniku znajduje się logo „EKO LOGICZNIE”.

Program zbiórki małogabarytowych elektroodpadów jest programem pilotażowym. Jeżeli pojemniki będą cieszyły się zainteresowaniem mieszkańców na poszczególnych osiedlach, to ich ilość zostanie zwiększona.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Dajid GilDajid Gil

0 0

Jeszcze tylko prosta instrukcja obsługi i dogonimy Europę. 13:52, 11.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zxszxs

0 2

Ale będzie syf. Skoro lodówka się przez drzwiczki nie zmieści to wokół kosza będą stać stare lodówki pralki i telewizory marki rubin na wpół rozebrane i zagrażające dzieciom, zobaczycie. Nasz naród nie jest jeszcze gotowy na taką segregację. 08:18, 12.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone