Zamknij
REKLAMA

Wybieramy Pozytywnych Mielczan 2022! Zgłoś kandydata!

15.36, 08.01.2023 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 19.02, 31.01.2023

Pozytywni i lokalni! Jest ich tak wielu! Czas ich pokazać, czas ich wyróżnić! Konkurs „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl” powraca!

Miasto Mielec i powiat mielecki to obszar pełen wielu interesujących postaci. Choć na co dzień często niedoceniani, niezauważalni, z pełną determinacją i poświęceniem działają na obranym przez siebie polu. Ich działalność często w większym bądź mniejszym stopniu powiązana jest z lokalną społecznością. Ostatecznie każdy ich zawodowy sukces jest sukcesem mieszkańca ziemi mieleckiej – warto go dostrzec, pokazać, docenić!

Widząc jak wiele jest osób zaangażowanych w swoją często społeczną działalność, portal hej.mielec.pl już w 2011 roku postanowił zorganizować wyjątkowy konkurs „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl”, który pokaże pozytywnych i lokalnych ludzi z naszego regionu! 

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu – powracamy do tej inicjatywy, by nagrodzić mielczan aktywnych w roku 2022!

IDEA

Celem konkursu „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl” jest wyłonienie i nagrodzenie osób, których działalność w minionym roku kalendarzowym pozytywnie wyróżniała się na forum miasta Mielca i powiatu mieleckiego. W tym wypadku konieczne było podzielenie aktywności na odrębne kategorie, w których pokażemy tych szczególnie pozytywnych, działających na rzecz Mielca i powiatu. 

I tak w konkursie wyróżnia się następujące kategorie laureatów:

Kultura – nagrodzony wywiera znaczny wpływ na życie kulturalne Mielca lub powiatu mieleckiego, na kształtowanie się świadomości kulturalnej mieszkańców, upowszechnianie kultury.

Sport – nagrodzony ma znaczny wpływ na popularyzację sportu w Mielcu lub powiecie mieleckim, odnosi znaczne sukcesu w swojej karierze, jest czynnym zawodnikiem, trenerem lub działaczem sportowym.

Biznes – nagrodzony prowadzi firmę, której działalność jest znana mieszkańcom Mielca lub powiatu mieleckiego, charakteryzuje ją innowacyjność produktów lub usług, wysoka jakość zarządzania zasobami ludzkimi, uzyskane certyfikaty i wyróżnienia, pod uwagę brany jest osobisty wpływ kandydata na rozwój firmy, produktu, usługi.

Społecznik – nagrodzony prowadzi działalność społeczną indywidualnie lub w stowarzyszeniu bądź fundacji, podejmowane przez niego działania znajdują aprobatę mieszkańców, przynoszą wymierne konkretne efekty odczuwane w Mielcu lub powiecie mieleckim, nagrodzonym może być działacz stowarzyszenia, wolontariusz, sponsor, fundator etc.

ZGŁOŚ KANDYDATA

 „Pozytywnych” chcemy wybrać razem z Wami - Czytelnikami portalu hej.mielec.pl, bo przecież każdy z nas zna taką pozytywnie wyróżniającą się postać! 

Nawet jeśli dotychczas niekoniecznie zastanawialiśmy się nad tym, jak wiele dobrego robi dana osoba, warto teraz to dostrzec, pokazać i docenić! Pierwszą „nagrodą” i Waszym osobistym wyrazem wdzięczności niech będzie kandydatura „Pozytywnego” w naszym konkursie!

Jak zgłosić kandydata do konkursu?

Zgłoszenia kandydatów należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e–mail: [email protected]

Zgłoszenie kandydata MUSI zawierać:

- imię i nazwisko kandydata, dodatkowo nazwa firmy, instytucji lub stowarzyszenia w którym działa kandydat,

- wskazanie kategorii w której kandydat jest zgłaszany,

- uzasadnienie wskazujące dlaczego kandydat powinien otrzymać nagrodę „Pozytywny portalu hej.mielec.pl”,

- imię i nazwisko, dane kontaktowe zgłaszającego – do wiadomości organizatora konkursu,

- mile widziane również dane kontaktowe do proponowanego kandydata. 

Do konkursu mogą być zgłaszani kandydaci, których działalność ma ścisły związek z Mielcem i powiatem mieleckim, bez względu na ich miejsce zamieszkania lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. 

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do  31 stycznia 2023 roku.

JAK WYŁONIMY ZWYCIĘZCÓW

Spośród zgłoszonych kandydatur Kapituła Konkursu w skład której wejdą członkowie redakcji, pracownicy lub współpracownicy portalu hej.mielec.pl oraz zaproszeni goście, wybierze maksymalnie pięć person w każdej kategorii. 

Poznamy zatem nazwiska pięciu nominowanych przedstawicieli świata kultury, sportu, biznesu, a także pięciu społeczników. Każda kandydatura będzie odpowiednio weryfikowana. 

Później znów głos będą mieli czytelnicy – którzy mogą wesprzeć kandydatów głosami przekazywanymi za pośrednictwem SMS. 

Ostatecznie Kapituła Konkursu, biorąc pod uwagę opinie czytelników, zdecyduje komu przyznać główną nagrodę w każdej z kategorii konkursu „Pozytywny Mielczanin hej.mielec.pl”! 

Pozytywne nagrody wręczone zostaną w trakcie specjalnej uroczystości w pierwszych dniach wiosny 2023 roku!

Już teraz pomyśl więc, kto Twoim zdaniem jest pozytywnym człowiekiem, kto swoją codzienną działalnością sprawia, że na Twojej twarzy gości uśmiech! Wskaż pozytywnego człowieka… jest ich przecież tak wiele!

Dla autora najlepiej przygotowanego zgłoszenia czeka nagroda!

Więcej informacji wkrótce.

(Autopromocja)
 
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%