Zamknij
REKLAMA

Pierwsza klasyczna sesja radnych od czerwca. O czym będzie?

11:23, 16.09.2019 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Zaskakująco długą przerwę w klasycznych obradach zaliczyli radni powiatu mieleckiego. Ostatnia sesja odbyła się w pierwszej połowie czerwca - najbliższa już jutro - we wtorek 17 września.

Choć radni powiatu mieleckiego spotykali się dwukrotnie na sesjach nadzwyczajnych - 27 sierpnia i 10 września - obrady te nie miały charakteru klasycznych sesji, a jedynie krótkich spotkań wywołanych pilnymi formalnościami. W efekcie „klasycznej” sesji Rady Powiatu Mieleckiego nie było od… 11 czerwca.

W porządku obrad dziesiątej sesji, która zaplanowana została na wtorek 17 września znalazło się 13 punktów. Poza standardowymi zmianami w uchwale budżetowej znalazł się chociażby punkt w sprawie powołania Komisji Konkursowej w celu przeprowadzenia postępowania konkursowego i wybrania kandydata na stanowisko Dyrektora Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu w Mielcu. Jest też punkt dotyczący nadania Statutu Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.

Ponadto radni zajmą się ustaleniem regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowych warunków przyznawania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia, wysłuchają też szeregu sprawozdań nadzorów wodnych z regionu.

Początek X Sesji Rady Powiatu Mieleckiego we wtorek 17 września o godz. 12:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego przy ul. Wyspiańskiego 6 w Mielcu. 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

torxtorx

1 8

ale w h.... graja po prawe 3-ch miesiacach wakacji tylko 2-wie sprawy na woknandzie?? zwolnic laczaka ze stanowiska wybrac ponownie pana Tymule niech sobie dobierze 3-ch pomocnikow a reszte przepedzic po co panstwo placi temu lonczakowi, zarzadowi, radnym jak i tak nic nie dzialaja. 18:03, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JusbJusb

0 0

pożyjemy zobaczymy 22:27, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObywatelObywatel

0 0

Radni sie troche pogimnastykuja. Lapka w gore lapka w dol. Co za cieeeezka praca..... 06:09, 17.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone