Zamknij
REKLAMA

Pierwsza klasyczna sesja radnych od czerwca. O czym będzie?

11:23, 16.09.2019 | K.S
Skomentuj
REKLAMA

Zaskakująco długą przerwę w klasycznych obradach zaliczyli radni powiatu mieleckiego. Ostatnia sesja odbyła się w pierwszej połowie czerwca - najbliższa już jutro - we wtorek 17 września.

Choć radni powiatu mieleckiego spotykali się dwukrotnie na sesjach nadzwyczajnych - 27 sierpnia i 10 września - obrady te nie miały charakteru klasycznych sesji, a jedynie krótkich spotkań wywołanych pilnymi formalnościami. W efekcie „klasycznej” sesji Rady Powiatu Mieleckiego nie było od… 11 czerwca.

W porządku obrad dziesiątej sesji, która zaplanowana została na wtorek 17 września znalazło się 13 punktów. Poza standardowymi zmianami w uchwale budżetowej znalazł się chociażby punkt w sprawie powołania Komisji Konkursowej w celu przeprowadzenia postępowania konkursowego i wybrania kandydata na stanowisko Dyrektora Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu w Mielcu. Jest też punkt dotyczący nadania Statutu Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu.

Ponadto radni zajmą się ustaleniem regulaminu określającego wysokość stawek i szczegółowych warunków przyznawania nauczycielom dodatków do wynagrodzenia, wysłuchają też szeregu sprawozdań nadzorów wodnych z regionu.

Początek X Sesji Rady Powiatu Mieleckiego we wtorek 17 września o godz. 12:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego przy ul. Wyspiańskiego 6 w Mielcu. 

(K.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

torxtorx

1 8

ale w h.... graja po prawe 3-ch miesiacach wakacji tylko 2-wie sprawy na woknandzie?? zwolnic laczaka ze stanowiska wybrac ponownie pana Tymule niech sobie dobierze 3-ch pomocnikow a reszte przepedzic po co panstwo placi temu lonczakowi, zarzadowi, radnym jak i tak nic nie dzialaja. 18:03, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JusbJusb

0 0

pożyjemy zobaczymy 22:27, 16.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ObywatelObywatel

0 0

Radni sie troche pogimnastykuja. Lapka w gore lapka w dol. Co za cieeeezka praca..... 06:09, 17.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA