Setki biegaczy na stadionie. To tradycyjna impreza [FOTO, WIDEO]

08:16, 14.10.2023 hm Aktualizacja: 12:45, 14.10.2023

Już po raz 27. w Mielcu zorganizowane zostały Ogólnopolskie Biegi Uliczne. Na starcie stanęło setki zawodników w każdym wieku!

Ogólnopolskie Biegi Uliczne to impreza, która na stałe wpisała się w kalendarz sportowych imprez w Mielcu. Tegoroczna edycja była już 27. i jak co roku przyciągnęła wielu zawodników.

Jak zawsze jako pierwsi wystartowali ci najmłodsi - głównie z rocznika 2017. Na każdego, po przebiegnięciu 100 metrów, czekał medal i upominek. Kolejne grupy wiekowe do pokonania miały coraz dłuższe dystanse, a finałem była rywalizacja na 2 mile. Tu na starcie stanęło ponad 100 zawodników, którzy pokonali trasę wyznaczoną na Stadionie Miejskim oraz błoniach.