Zamknij

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR poszukuje Operatora CNC

11:09, 11.01.2024 Ogłoszenie płatne Aktualizacja: 11:58, 12.01.2024

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.
Inkubator Nowych Technologii IN-Tech

Poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor - Operator CNC

Opis stanowiska:

  • obsługa centrum obróbczego i tokarskiego CNC;
  • obsługa piły taśmowej;
  • wykonywanie modeli CAD,
  • programowanie CAM (opracowywanie dokumentacji technologicznej/programowej zgodnie z obowiązującymi wymaganiami);
  • prawidłowa realizacja procesów technologicznych i rozwiązywanie problemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC Haas;
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno-pomiarowymi;
  • dobra znajomość metod obróbki skrawaniem oraz umiejętność doboru narzędzi;
  • doskonała umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za jakość wykonywanej pracy, zaangażowanie, uczciwość;

Mile widziane:

  • znajomość i obsługa oprogramowania: EDGE CAM, ESPRIT i Solid Works;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym;
  • uprawnienia do obsługi suwnic;
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin, możliwość realizacji ambitnych zadań,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, poziom wynagrodzenia uzależniony od efektów pracy
  • system motywacyjny: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna; świadczenia socjalne, dofinansowanie wypoczynku; dofinansowanie szkoleń i kursów, karta MultiSport.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Termin składania dokumentów:

19.01.2024 r. do godziny 15:00

Miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać w sekretariacie Agencji Rozwoju Regionalnego „MARR” S.A. w Mielcu ul. Chopina 18 pokój 9 w godzinach od 7.00 do 15.00 lub drogą elektroniczną na adres: [email protected]

ARR MARR S.A. zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych jedynie z wybranymi kandydatami. Zakwalifikowani kandydaci zostaną telefonicznie powiadomieni o terminie rozmowy.

Dokumenty  aplikacyjne  kandydatów  niewyłonionych  w  drodze  naboru  jak  również  dokumenty aplikacyjne  niespełniające  wymagań  formalnych  oraz  dokumenty,  które  wpłynęły  po  terminie kandydaci będą mogli odebrać w sekretariacie ARR MARR S.A.  S.A. (pok. 9) w terminie 3 miesięcy od dnia zakończenia naboru. Dokumenty nieodebrane w terminie, o którym mowa wyżej ulegną zniszczeniu.

(dodatkowe informacje o ofercie pracy można uzyskać pod numerem kontaktowym 797 701 403)

ARR MARR S.A. w Mielcu
ul. Chopina 18
39-300 Mielec
[email protected]
ul. Wojska Polskiego 9

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%