Zamknij

Euro-Eko zatrudni Laboranta Chemicznego

12:00, 11.01.2024 Ogłoszenie płatne Aktualizacja: 12:05, 11.01.2024

PRACA DLA LABORANTA CHEMICZNEGO

Miejsce Pracy: Kozodrza gm. Ostrów

Forma zatrudnienia: umowa na zastępstwo

Zadania:

  • Praca w zakładowym laboratorium
  • Pobieranie próbek do badań laboratoryjnych
  • Prowadzenie pomiarów i badań fizykochemicznych
  • Monitoring parametrów jakościowych produkcji
  • Prowadzenie rejestru wyników
  • Bieżąca kontrola i kalibracja aparatury laboratoryjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe: chemiczne/pokrewne
  • Znajomość zasad pracy w laboratorium
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju w zawodzie Laboranta
  • Szkolenia
  • Wsparcie merytoryczne
  • Prywatną opiekę medyczną w Grupie Luxmed oraz korzystne warunki ubezpieczenia na życie w pakiecie grupowym
  • Bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych m.in. dofinansowanie do wypoczynku oraz bony świąteczne

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu,
prześlij swoje CV i LM
na adres [email protected]
wraz z odpowiednią klauzulą RODO.

Termin przesłania CV – do końca stycznia 2024 r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%