To było wydarzenie, na które parafianie czekali od dawna. We wtorek, 23 czerwca, w Parafii Ducha Świętego w Mielcu odbyła się uroczystość wybudzenia nowych organów. Mszy świętej przewodniczył biskup tarnowski Andrzej Jeż, który dokonał poświęcenia instrumentu i oficjalnie oddał go do służby liturgicznej.
2026-06-23 21:16:00