Zamknij
REKLAMA

Niepowtarzalne szczenięta owczarek niemiecki długowłosy

Data dodania: 2019-02-01 15:12:52

Opis

W naszej domowej hodowli 14-go grudnia przyszło na świat 4 suczki i 4 pieski. Szczeniaki mają czarne, podpalane umaszczenie oraz długi włos. Zostały odrobaczone, zaszczepione, posiadają książeczki zdrowia oraz 4 pokoleniowe rodowody PKPR. Szczeniaki mają chipy. Będą gotowe do odbioru po 10 tym lutym.
Pieski wraz z mamą mieszkają razem z nami w domu. Od samego urodzenia mają kontakt z dziećmi. Uwielbiają się bawić i bardzo żywiołowo reagują na obecność ludzi.
Nasza suczka ? matka szczeniąt: INGA RED LAND ? ur. 01.12.2016, zajmowała czołowe lokaty na wystawach we Wrocławiu, Sobkowie k. Jędrzejowa. Posiada wyszkolenie IPO. Jest wolna od dysplazji oraz zaliczyła testy psychiczne na maksymalną liczbę punktów. Bardzo zrównoważona.
Ojciec szczeniąt: SONGO KAR GOLD (FCI) ? ur. 14.01.2015r., otrzymał I lokaty oraz doskonałe noty na wystawach we: Wiśle (najlepszy pies w rasie), Wrocławiu, Szewcach, Kobierzycach. Wolny od dysplazji.
Pierwsze zdjęcie przedstawia matkę szczeniąt, ostatnie zdjęcie ojciec. Dla zainteresowanych mogę przesłać dodatkowe zdjęcia oraz film z umiejętnościami matki szczeniąt. Zapraszam do rezerwacji.

Kontakt ze sprzedającym

502Pokaż numer

Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone