Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

Specjalista w mKiosku mBanku S.A.

Data dodania: 2018-11-08 11:11:47ID: 939

pracamkiosk@gmail.com

mFinanse jest firmą pośrednictwa finansowego
i ubezpieczeniowego należącą do Grupy mBanku. Prowadzi blisko 160 placówek na terenie całej Polski, w których pracuje 900 pracowników. Współpracuje bezpośrednio z podmiotami w Grupie mBanku w ramach obszaru bancassurance oraz produktów ubezpieczeniowych dla klientów leasingu.

Celem mFinanse jest profesjonalna obsługa w zakresie m.in. produktów kredytowych, ubezpieczeniowych
i oszczędnościowych. By to osiągnąć, stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników, których priorytetem jest dostosowanie oferty produktowej i usługowej do potrzeb klientów.

Specjalista w mKiosku

Miejsce pracy: Mielec

Posiadasz doświadczenie zawodowe? Szukasz fajnej i ciekawej pracy?
Poszukujemy osób, które są zmotywowane do zdobywania wiedzy i kompetencji w branży finansowej oraz realizowania zadań związanych z aktywnym pozyskiwaniem klientów.
Jesteś ambitny, otwarty na potrzeby klienta? Szukamy ludzi takich ja Ty!

Kim jest nasz specjalista?

To przede wszystkim osoba otwarta na ludzi, która lubi z nimi pracować i łatwo nawiązuje relacje, aktywnie słucha klienta ? dostosowuje ofertę do jego rzeczywistych potrzeb. Jest chętna podejmować wyzwania wspierające sprzedaż. Planuje i konsekwentne realizuje cele biznesowe.

Zapewnimy Ci pakiet korzyści:

- pracę w przyjaznej atmosferze wśród młodych, otwartych i ambitnych ludzi
- pakiet szkoleń wdrożeniowych i specjalistycznych
- atrakcyjny system wynagrodzeń ? gwarantowana podstawa oraz system prowizyjny
- rozwój zawodowy w ramach wewnętrznej ścieżki awansów
- elastyczne godziny pracy
- prywatną opiekę medyczną
- wyjazdy integracyjne i motywacyjne dla najlepszych

Od Ciebie oczekujemy:

- minimum średniego wykształcenia
- gotowości do pracy w systemie zmianowym w galerii handlowej

Rozwijaj się w firmie, w której praca jest doceniana. Zostań specjalistą i dołącz do naszego zespołu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

Zgadzam się na przetwarzanie przez mFinanse S.A. z siedzibą w Łodzi przy ul. Kilińskiego 74, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji, zgodnie z zasadami opisanymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail rekrutacja[małpa]mfinanse[kropka]pl. Wycofanie zgody uniemożliwi nam jednak uwzględnienie Cię w dalszym procesie rekrutacji.
Twoje dane osobowe są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niektóre z nich (np. Twój wizerunek, adres e-mail, nr telefonu) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich niepodanie może utrudnić rekrutację z Twoim udziałem.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu otrzymania CV, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach - odpowiednio przez 90 dni.
W razie pytań lub chęci wniesienia żądań wykonania swoich praw opisanych wyżej możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail [email protected] lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail [email protected]


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone