Promuj to ogłoszenie

Kontroler Jakości

Data dodania: 2019-11-06 13:42:31ID: 5974

605Pokaż numer[email protected]

Firma R&G PLAST poszukuje pracownika na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI:

Obowiązki:
-kontrola jakości surowców, półproduktów oraz wyrobów gotowych
-wykonywanie pomiarów zgodnie z ustalonymi kryteriami
-prowadzenie dokumentacji jakościowej i przygotowywanie raportów zgodnie z wymaganiami klienta
-nadzór nad dokumentacją oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym.
Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie
-znajomość rysunku technicznego
-umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi typu: suwmiarka, mikrometr, wysokościomierz
-mile widziana umiejętność obsługi maszyny CMM
-znajomość pakietu MS Office
-dobra organizacja pracy
-umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
-możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
-miła atmosferę,
-praca w trybie dwuzmianowym