Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds.Marketingu

Data dodania: 2019-10-09 21:09:28ID: 5658

17 Pokaż numer[email protected]

Opis stanowiska:

Współtworzenie całościowej strategii marketingowej dla firmy
Redagowanie i przygotowanie materiałów reklamowych i promocyjnych (plakatów, ulotek, folderów, oferty handlowej)
Opracowanie i prowadzenie kampanii medialnych
Reprezentowanie firmy na spotkaniach, targach branżowych
Współpraca z grafikiem w zakresie aktualizacji materiałów marketingowych
Udział w kreowaniu wizerunku nowych produktów
Współpraca z agencjami reklamowymi/ domami mediowymi oraz działami marketingu naszych dostawców
Współdziałanie przy przygotowaniu cyfrowego archiwum materiałów prasowych
Współdziałanie przy przygotowaniu centralnej bazy zdjęć pojazdów Melex na serwerze
Analiza skuteczności wdrażanych akcji marketingowych i formułowanie wniosków w tym zakresie
Definiowanie założeń skutecznych akcji marketingowych wraz z ich planem finansowym oraz późniejszym rozliczeniem
Współtworzenie długoterminowej strategii komunikacji i promocji
Koordynacją kampanii opartych na historii klienta z CRM
Dbanie o wizerunek firmy;

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane: marketing, reklama)
Bardzo dobra znajomość narzędzi analitycznych Google Analytics, Google Tag Manager
Dobra znajomość Google Adwords
Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Kreatywność, inicjatywa w działaniu
Dobre zdolności organizacyjne
Umiejętność dokonywania analizy kosztowej projektów
Terminowość
Wysoka kultura osobista;

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
możliwość rozwoju zawodowego
stabilne warunki zatrudnienia
wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego
pakiet świadczeń pozapłacowych;