Promuj to ogłoszenie

Specjalista ds.sprzedaży/Magazynier

Data dodania: 2019-09-10 10:20:53ID: 5315

785Pokaż numer[email protected]

Hurtownia metali kolorowych i stali nierdzewnych Tabal Sp. zo.o.
poszukuje do pracy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży/magazynier

Zadania do realizacji:
- bieżąca obsługa klienta
- wystawianie faktur
- przyjmowanie dostaw towaru na magazyn
- obsługa poczty elektronicznej
- obsługa wózka widłowego

Wymagania:
- wykształcenie średnie techniczne
- uprawnienia na wózek widłowy
- chęć do pracy
- sumienność i zaangażowanie
- mile widziana podstawowa wiedza dotycząca stali nierdzewnych i aluminium

Oferujemy:
- umowę o pracę
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
- miesięczną premię uzależnioną od wyników sprzedaży

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem 785 716 000

W CV prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę TABAL SP. ZO.O. moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów przeprowadzenia rekrutacji."