Promuj to ogłoszenie

Opiekun osób starszych

Data dodania: 2019-07-17 11:27:26ID: 4552

178Pokaż numer[email protected]

OFERTA PRACY:
Stanowisko : Opiekun osoby starszej (niesamodzielnej)
Praca na terenie powiatów: mieleckiego, kolbuszowskiego, dębickiego, ropczycko ? sędziszowskiego.
ZADANIA:
1. Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych.
2. Pomoc w czynnościach utrzymaniu higieny osobistej.
3. Pielęgnację zaleconą przez lekarza.
4. Zapewnienie kontaktów z otoczeniem .
5. Czynności wspomagające i rozwijające kontakty z rodziną.
WYMAGANIA:
Chęci do pracy
Mobilność (dojazd autobusem lub samochodem)
OFERUJEMY:
Stawka godzinowa: 22-24 zł brutto
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
[email protected] lub kontakt telefoniczny pod nr 178549930, 531904403 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: ?Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami).