Promuj to ogłoszenie

Młodszy specjalista ds. Wycen

Data dodania: 2019-07-11 09:41:42ID: 4463

501Pokaż numer[email protected]

Dla naszego klienta, z branży metalowo - maszynowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Dębica

Opis stanowiska:
? Przygotowywanie oraz analiza dokumentacji technologicznej
? Tworzenie ofert handlowych w odpowiedzi na zapytania Klientów
? Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen materiałów

Warunki pracy:
? Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
? Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: Podstawa + Premia
? Pracę od poniedziałku do piątku ? 6:00 -14:00
? Ubezpieczenie grupowe, z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
? Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
? Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
? Niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer
? Samodzielne stanowisko pracy
? Realny wpływ na rozwój oraz możliwość wprowadzania własnych pomysłów

Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
? Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
? Bardzo dobra znajomość programu: AutoCAD
? Umiejętność analizy rysunku technicznego