Promuj to ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy - PATMEDICINE (ergonomiczne krzesła biurowe)

Data dodania: 2019-06-11 07:39:36ID: 3993

506Pokaż numer[email protected]

Poszukujemy pracownika na stanowisko ? PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY.

Zakres obowiązków:
- aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych klientów firmy na
podległym terenie,
- przygotowywanie ofert handlowych w odpowiedzi na potrzeby klientów oraz
negocjowanie warunków współpracy,
- doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
- opieka po sprzedażowa klientów firmy,
- budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami,
- szukanie nowych możliwości sprzedaży.

Nasze oczekiwania:

- osoba zarejestrowana w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu (warunek
konieczny),
- doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,
- prawo jazdy kat. B ,
- znajomość obsługi komputera,
- wykształcenie wyższe,
- wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,
- bardzo dobra organizacja pracy własnej, kreatywność, skuteczność w
działaniu,
- umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pensja podstawowa + system
premiowy),
- pracę od poniedziałku do piątku,
- pracę od zaraz !
- pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV na adres [email protected]