Promuj to ogłoszenie

Pomocnik operatora - Mielec

Data dodania: 2019-05-16 13:14:30ID: 3616

[email protected]

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik Operatora - miejsce pracy Mielec

Główne obowiązki:
? Prawidłowe przygotowanie palet i gilz.
? Pakowanie rolek;
? Zaklejanie palet;
? Pomoc operatorowi podczas konserwacji ciągu produkcyjnego;
? Dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń;
? Pilnowanie porządku na powierzonym obszarze.

Oczekujemy:
? Wykształcenie min. zawodowe;
? Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
? Mile widziana umiejętność obsługi maszyn: ciągi impregnacyjne, wciągi łańcuchowe;
? Umiejętność obsługi komputera;
? Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
? Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
? Odpowiednie narzędzia pracy;
? Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
? Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

W ofercie mamy również oferty pracy na stanowiska: Mechanik, Elektryk, Operator ładowarki, dźwigu, wózka widłowego oraz wiele innych.

CV prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003; 785 982 299

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.