Zamknij
REKLAMA

Promuj to ogłoszenie

ELEKTROMONTER

Data dodania: 2019-05-15 14:37:06ID: 3602

[email protected]

- Lokalizacja: Mielec
- Branża: Inne
- Forma pracy: Pełny etat
- Umowa: Umowa o pracę

Opis oferty pracy:
Wymagania:
- mile widziana znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
- wykształcenie średnie o profilu elektrycznym,
- uprawnienia z grupy SEP,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, szybko rozwijającej się firmie,
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) na adres mailowy: [email protected]


Prosimy o dopisanie klauzuli:

?Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Purcell Systems.

Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Purcell Systems i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich.

Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora określony w art. 6 ust. 1 lit. f) rozporządzenia, polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora.

Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych.

Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.?


Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.


Promuj to ogłoszenie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone