Promuj to ogłoszenie

Kierowca-magazynier

Data dodania: 2019-02-06 09:28:09ID: 2047

605Pokaż numer[email protected]

Firma R&G PLAST Sp. Z o.o. specjalizuje się w projektowaniu oraz produkcji form wtryskowych w przetwórstwie tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Produkujemy detale o różnej masie na potrzeby branży AGD, motoryzacyjnej, elektrotechnicznej oraz elektronicznej.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: KIEROWCA-MAGAZYNIER
Opis stanowiska:
? załadunki - rozładunki towarów
? przyjmowanie dostaw surowców do produkcji
? kompletowanie wyrobów gotowych do wysyłki
Wymagania wobec kandydatów:
? prawo jazdy kat. B
? uprawnienia na wózek widłowy wysokiego składowania
? punktualność, sumienność
Oferujemy:
? dobre i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowa o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
? możliwość rozwoju, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
W tytule wiadomości proszę wpisywać nazwę stanowiska.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie R&G PLAST Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97,Dziennik Ustaw nr133 Poz.883)?