Zamknij
REKLAMA

Zatrudnimy: SPECJALISTĘ DS. HANDLU I ADMINISTRACJI

19:35, 15.06.2019 | Redakcja hej.mielec.pl

Jesteśmy redakcją portalu zajmującego się lokalnymi wydarzeniami społecznymi, samorządowymi, kulturalnymi, sportowymi, gospodarczymi - hej.mielec.pl.

Szukamy pracownika na stanowisko SPECJALISTA DS. HANDLU I ADMINISTRACJI


Wszystkich zainteresowanych prosimy o przysłanie swojego CV pocztą elektroniczną na adres [email protected] z dopiskiem w tytule maila „SPECJALISTA DS. HANDLU I ADMINISTRACJI”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez hejgrupa Sp. z o.o., ul. Szafera 33, 39-300 Mielec (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tj. Dz. U. 2016 poz. 922 z późn. zm).”

W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści: „Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez hejgrupa Sp. z o.o, ul. Szafera 33, 39-300 Mielec również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; t.j: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm).”

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest   hejgrupa Sp. z o.o., ul. Szafera 33, 39-300 Mielec. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Reklamy. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

 

(Redakcja hej.mielec.pl)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone