Zamknij

Praca w EURO-EKO - Specjalista ds. Ochrony Środowiska / Handlowiec

15:53, 20.09.2020 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 10:48, 28.09.2020

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy Euro-Eko Sp. z o.o. do naszego zespołu potrzebujemy samodzielnych specjalistów w dziedzinie obsługi przedsiębiorstw w zakresie gospodarki odpadowej oraz ochrony środowiska:

HANDLOWCA - SPECJALISTY W DZIEDZINIE:
OCHRONA ŚRODOWISKA I GOSPODARKA ODPADAMI

  • OPIS STANOWISKA:

• Pozyskiwanie i obsługa zamówień
• Budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami
• Reprezentowanie Firmy podczas spotkań z Klientami
• Prowadzenie prezentacji i negocjacji sprzedażowych

  • WYMAGANIA:

• Doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku
• Zaangażowanie z nastawieniem na realizację celów - łatwość w nawiązywaniu, budowaniu relacji z ludźmi oraz umiejętności podtrzymywania kontaktów z klientami - samodzielność inicjatyw i odpowiedzialność
• Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
• Posiadania rozwiniętych umiejętności sprzedażowych
• Wysokiego poziomu kultury osobistej
• Wykształcenie min. średnie
• Znajomości obsługi komputera w środowisku Windows, MS Office
• Mile widziana obsługa programu Subiekt Nexo i znajomość branży odpadowej

  • OFERUJEMY:

• Umowę o pracę
• Telefon, komputer, możliwość korzystania z samochodu służbowego, dobra atmosferę i pomoc w realizacji zadań, możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz dodatkowe zależne od osiąganych wyników

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i LM
na adres [email protected] wraz z odpowiednią klauzulą RODO.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%