Zamknij
REKLAMA

Polska giełda kryptowalut - jaka jest warta polecenia?

19:32, 28.11.2019 | Materiał partnera

Coraz większe zainteresowanie kryptowalutami przekłada się na popularność specjalnie dedykowanych temu środkowi płatności - giełd. To właśnie w tym miejscu można nimi handlować, dobrze jednak wiedzieć, jaką wybrać, aby na tych transakcjach najwięcej skorzystać. Co warto wiedzieć?

Giełdy kryptowalut - co to takiego?

Z jednej strony mamy tradycyjne inwestycje i giełdy, na których można kupić akcje, z drugiej - kantory, gdzie bez przeszkód nabędziemy waluty. Jest jednak i trzecia droga wyznaczona coraz mocniej przez cyfrowe waluty, co szczególnie obserwujemy na giełdach kryptowalut. To właśnie tu można wymieniać tradycyjne, czyli papierowe waluty różnego rodzaju, a więc złotówki, euro, dolary itp. na kryptowaluty, na czele z najbardziej znanymi Bitcoinami. Na giełdach można naturalnie wymieniać jedne kryptowaluty na inne, przykładowo Bitcoiny na Ethereum itd. 

Giełdy kryptowalut stanowią więc istotną przestrzeń w technologii blockchain pozwalającą na bezproblemową i wygodną wymianę. Żeby jednak zyskać jak najwięcej, a jednocześnie nie stracić własnych środków, na przykład przez ataki hakerskie, powinniśmy wybrać odpowiednie miejsce. Doskonałą propozycją jest polska giełda kryptowalut BitBay. Dlaczego warto?

Giełdy zawsze dostępne

Kryptowaluty są inne niż wszystkie - zdecentralizowane, czyli niezależne od instytucji finansowych jak na przykład banki. Bitcoiny i inne tego rodzaju cyfrowe pieniądze przynależą do bazy danych, która jest odporna na wszelkie manipulacje. Przekazy księgowane są bardzo szybko, a więc przelewy środków następują automatycznie, bez potrzeby uczestnictwa osób postronnych. BitBay działa cały czas, co pozwala na natychmiastowe połączenie kupców ze sprzedawcami. W przypadku tradycyjnych rozwiązań to oczywiście niemożliwe, gdyż zależni jesteśmy od godzin księgowań w bankach. Mamy więc dostęp do BitBay przez cały czas, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od świąt i innych dni wolnych od pracy.

BitBay - dlaczego warto?

Giełda BitBay, w odróżnieniu od innych serwisów, pozwala na rozpoczęcie handlu bez konieczności posiadania walut wirtualnych. To oznacza, że możemy korzystać z tradycyjnych pieniędzy, żeby pozyskać kryptowaluty. To bez żadnych wątpliwości jedna z ważniejszych zalet tej giełdy, przez co doceniana jest na całym świecie. Świadczą o tym pozytywne opinie użytkowników, które odnoszą się głównie do ogromnej wygody i funkcjonalności tego serwisu. Transakcje oceniane są jako nie tylko proste, ale i przejrzyste, co ma szczególnie znaczenie dla początkujących, niedysponujących dużym doświadczeniem. Dzięki temu, że korzystanie z serwisu jest tak intuicyjne, mogą oni bez trudu rozpocząć handel kryptowalutami. 

Cenione są też zwłaszcza zabezpieczenia opracowane tak, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa kryptowalutom. Na uwagę zasługują również ogólnodostępne webinary i materiały szkoleniowe dla użytkowników, bardzo sprawnie działająca pomoc techniczna i stałe trzymanie ręki na pulsie - reagowanie na to, co się dzieje na rynku kryptowalut, wprowadzając nowe funkcjonalności. 

BitBay to więc bardzo dobre miejsce dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z kryptowalutami, bo łatwo się tu spokojnie wdrożyć w cały mechanizm transakcyjny. Bez pośpiechu, ucząc się jak najlepiej wymieniać cyfrowe waluty. Co najważniejsze, wszystko tu odbywa się w bezpiecznych warunkach, nie ma więc ryzyka ataku hakerskiego.

REKLAMA
(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone