Zamknij
REKLAMA

Już dziś rusza pierwszy w naszym mieście TRUNK SHOW

00:00, 06.11.2019 |

Już dziś rusza pierwszy w naszym mieście TRUNK SHOW w nowym salonie sukien ślubnych One Love Atelier BRIDAL.

Czym jest TRUNK SHOW? To w szczególności znana głównie w USA praktyka, od lat pozwalająca zaprezentować najnowsze efekty prac projektantów.

- To świetna okazja do zapoznania się z absolutnymi nowościami w branży mody ślubnej oraz możliwość zapoznania się z kolekcją światowych marek - mówi Ilona Jankowska-Mokrzycka właścicielka salonu One Love Atelier BRIDAL.

Ilona Jankowska-Mokrzycka modą zajmuje się od kilku lat, modą ślubną od trzech. To z pewnością pomogło jej w wypożyczeniu nowych modeli wprost z Wielkiej Brytanii, aby również mielczanki mogły poznać wyselekcjonowaną ofertę marek: ETERNITY BRIDE, ADRIANNA PAPELL PLATINUM, ART COUTURE I CHRISTINA WU.

- Chcę dać kobietom szansę do bliższego zapoznania się z marką Eternity Bridal, która w Polsce coraz prężniej rozwija swój rynek, oferując wyjątkową jakość sukni ślubnych - mówi Ilona Jankowska-Mokrzycka.

W czasie trwania TRUNK SHOW będzie można nie tylko zobaczyć modele, ale także je przymierzyć i zamówić z niecodziennym rabatem -300 złotych.

Już od dziś do 20 listopada wszystkie Panny Młode biorące ślub w 2020 roku będą mogły przymierzyć kolekcję, która na co dzień nie jest dostępna w salonie.

Konieczna jest rezerwacja terminu przymiarki.

Godziny otwarcia salonu znajdują się na profilu na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi TRUNK SHOW na kanale na YouTube salonu:

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone