Zamknij
REKLAMA

Xiaomi Mi 9T

12:09, 10.06.2019 | Materiał partnera

Fani marki Xiaomi powinni być zadowoleni ponieważ wszedł kolejny model klasy Premium Xiaomi Mi 9T. Mi 9T ma bazować na Snapdragonie 700, 6 GB RAM-u i 64/128 GB pamięci na dane, smartfon będzie cechował się potrójnym aparatem fotograficznym, w skład którego wejdzie m.in. 48-megapikselowy sensor Sony IMX586, baterią 4000 mAh, 3,5-milimetrowym wyjściem audio oraz przeszło 6-calowym ekranem AMOLED. Mówiąc krótko, niezły sprzęt.

Sześcio- calowy wyświetlacz to całkiem duże rozmiary, przykro aby się stłukł albo porysował, dlatego niezbędnym dodatkiem i doskonałym zabezpieczeniem będzie dla niego szkło hartowane. Niewidoczna a jednak doskonała i niezmiernie potrzebna ochrona, zabezpiecza całą płaską nawierzchnię, która to bywa najbardziej narażona na uszkodzenia.
Jeśli liczy się dla nas pełna ochrona telefonu warto wybrać FlexibleGlass 3D - komplet składający się z nietłukącego szkła hybrydowego oraz folii. Kompletną ochronę zapewnia też zestaw COVER, składający się ze szkła hartowanego oraz folii ochronnej pokrywającej tylny panel smartfona. Tutaj decydujący winien być fakt na jakiej ochronie nam zależy.

Kolejnymi etapami do przemyślenia, jeżeli już jesteśmy w posiadaniu Xiaomi Mi 9T są sposoby bezpiecznego przechowywania telefonu. Mimo, że zazwyczaj staramy się być bardzo ostrożni i dbamy najlepiej jak potrafimy o naszego przyjaciela to wiadomo zdarzają się wypadki i sytuacje na które nie do końca mamy wpływ.
I co wtedy.
Niechroniony smartfon ulegnie uszkodzeniu. Wcale nie tania maszyna posiada również wcale nie tanie części wymienne. Dlatego warto pomyśleć o konkretnym etui aby zapobiec takim przykrym sytuacjom.
W zależności od tego co lubimy i w jaki sposób żyjemy, łatwo możemy dostosować odpowiednie etui do naszych potrzeb. Od minimalizmu po ekstrawagancję dosłownie.

?

Wykonanie pokrowców jest niezmiernie ważne, bo to własnie ono będzie miało wpływ na jakość zabezpieczenia. I tak solidne casy jak Carbon Case czy Pancerne sprawdzą się dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Podczas biegania bardzo często zdarza się, że niekontrolowanie telefon wymyka się z kieszeni i uderza o podłoże. W takich właśnie sytuacjach specjalnie użyte materiały amortyzujące zniwelują ten upadek, chroniąc go przed groźnym uszkodzeniem.
Dla osób bardziej aktywnych stworzono osobną gamę pokrowców sportowych takich jak etui na szyję, etui na ramę czy kierownicę rowerową albo specjalne szelki z pokrowcem i zaczepem na nasz telefon.

Klasa biznesowa posiadająca Mi 9T podkreśli go dobitniej pięknymi wyprodukowanymi
z naturalnej skóry kaburkami zamykanymi. Najczęściej dostępne w kolorze czarnym ale zdarzają się również wersje w barwie brązowej, czerwonej. Prezencja i funkcjonalność zamknięta w jedną całość.
Takie skórzane etui to nieco większy wydatek ale występują też tańsze….

Fancy case, flexi, Magnet Book, ….. tworzywo wykonania każdego z nich jest różne, powierzchnia chropowata, gładka, pleciona, z naszywkami, zdobieniami…
Znajdujące się często we wnętrzu pokrowca wszyte małe kieszonki, mogą stać się idealnym miejscem na kartę kredytową, dokumenty czy pieniążki. Pełnią tym samym funkcję mini portfela.
Natomiast kolorystyka czy grafika wręcz nieograniczona.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone