Zamknij
REKLAMA

Domowe biuro - jak je urządzić nie wydając fortuny

16:08, 22.05.2019 | Materiał partnera

Jeżeli Twoja praca wymaga zaaranżowania biura w domu, dobrze wiedzieć, jak obniżyć wydatki związane z jego wyposażeniem. Poznaj kilka sposobów na zmniejszenie kosztu zakupu najważniejszych sprzętów. Sprawdź, jak urządzić domowe biuro i nie obciążyć przy tym zbytnio swojego budżetu.

Daj starym meblom drugą szansę

Jeśli na Twoim strychu czy w piwnicy zalegają od dawna nieużywane sprzęty, warto przyjrzeć się im jeszcze raz i zastanowić się, czy mogą przydać się w domowym biurze. Stary blat uda się samodzielnie odrestaurować, by następnie dokupić i zamontować przy nim nogi. Z powodzeniem odnowisz też szafki i półki. Najczęściej wystarczy odrobina pracy, trochę farby i dobry pomysł. Mebli możesz szukać też na pchlich targach albo na portalach ogłoszeniowych. Dając starym stołom czy regałom nowe życie, oszczędzasz niemałe sumy. Ponadto z niepozornych przedmiotów uda Ci się stworzyć przydatne akcesoria takie jak przyborniki na długopisy z puszek, koszyki na dokumenty ze skrzynek czy też unikalne ozdoby DIY.

Zdecyduj się na sprzęt poleasingowy 

Świetnym sposobem na obniżenie wydatków na wyposażenie domowego biura będzie zakup urządzeń używanych wcześniej przez duże firmy. Laptopy poleasingowe albo komputery stacjonarne poleasingowe trafiają do sprzedaży po odświeżeniu i gruntownym sprawdzeniu. Ich stan techniczny i wygląd nie wzbudzają zastrzeżeń. Urządzenia nie są zużyte i zniszczone. Były leasingowane przez 2-3 lata i po tym czasie mogą zyskać nowe życie. Wśród dostępnych sprzętów pojawiają się głównie wysokiej klasy modele biznesowe. Korporacje stawiają na nowoczesne technologie i elektronikę o doskonałej jakości, dlatego bardziej opłaca się nabycie komputera poleasingowego niż nowego urządzenia o tej samej cenie, lecz o znacznie słabszych parametrach. Co ważne, sprzęty mają zwykle wgrane legalne oprogramowanie i obejmuje je gwarancja. Tanie laptopy poleasingowe, a także komputery stacjonarne pochodzące z leasingu znajdziesz na stronie https://rnew.pl. Oferta urządzeń jest naprawdę bogata i obejmuje elektronikę od wiodących producentów.

Kupuj meble i sprzęty przez internet

Większość mebli, akcesoriów, elektroniki czy przyborów do pisania znajdziesz w sieci. W sklepach internetowych produkty kosztują zwykle mniej niż w stacjonarnych punktach sprzedaży. Nie trzeba więc przepłacać - lepiej kupić online. Internetowe zakupy są nie tylko tańsze, ale i wygodniejsze. Oprócz pieniędzy oszczędzasz swój czas. Nie przepłacasz i nie kupujesz pod wpływem impulsu, narażając się na nadprogramowe wydatki. Ponadto sprzęt jest dostarczany pod Twoje drzwi. Żeby wydać na zakupy jeszcze mniej, szukaj promocji, obniżek i kuponów rabatowych. Dobrym czasem na kupienie elektroniki będzie Black Friday - święto wyprzedaży. Można wtedy nabyć urządzenia takie jak drukarki, skanery, słuchawki czy tablety.

Aby urządzić domowe biuro bez ponoszenia wysokich kosztów, warto kupować przez internet, nabyć komputer poleasingowy i dać szansę używanym meblom. Dzięki wyżej opisanym sposobom możesz zaoszczędzić na aranżacji biura. Uda Ci się stworzyć wygodną przestrzeń do pracy i nie wydasz na to majątku.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone