Zamknij
REKLAMA

Już w maju! Tylko w Kulkolandzie! Warsztaty Programowania z Robotem PHOTON!

14:11, 17.04.2019 | Artykuł sponsorowany

Kim jest PHOTON? Interaktywnym robotem edukacyjnym, który poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadza dzieci w świat nowych technologii.

Podczas 3 spotkań dzieci poznają podstawy programowania, a także zgłębią tajniki tego niezwykle inteligentnego urządzenia.

Poprzez uczestnictwo w naszych warsztatach dzieci nie tylko rozwiną swoją kreatywność, ale również zdolności logicznego myślenia.

Dzięki zastosowaniu 4 interfejsów PHOTON umożliwia naukę zarówno dzieciom w wieku przedszkolnym, jak i dzieciom od 5 do 12 roku życia.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń i poznaj szczegółową ofertę. Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Szczegóły dostępne pod nr. 507 840 804 / 536 833 558, bądź bezpośrednio na Sali Zabaw Kulkoland w Mielcu.

Zapraszamy!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone