Zamknij
REKLAMA

Kolejne Targi Pracy Powiatu Mieleckiego już 16 kwietnia

12:36, 28.03.2019 | K.S
Skomentuj

Znamy już datę kolejnej edycji Targów Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak podają organizatorzy targi odbędą się 16 kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu. Od godziny 11.00 na odwiedzających będzie czekać ponad 50 wystawców oraz mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Targi Pracy Powiatu Mieleckiego odbędą się podobnie jak w ubiegłym roku w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu, który mieści się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca autobusowego. Dogodna lokalizacja powinna ułatwić dotarcie na miejsce wszystkim osobom zainteresowanym znalezieniem lub zmianą pracy. W trakcie targów można bezpośredniego porozmawiać z pracodawcami oraz dowiedzieć się jakie są oczekiwania poszczególnych firm a także dopytać jakie warunki pracy i wynagrodzenia oferują przyszłym pracownikom.

Portal hej.mielec.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia!

Targi pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach oraz możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach. Na każdego chętnego będzie czekał fotograf, który za darmo zrobi profesjonalne zdjęcie do CV. Będzie również można skorzystać z pomocy pracowników urzędu pracy, którzy doradzą jak napisać życiorys i list motywacyjny.

Jak informują organizatorzy na targach pracy będzie można spotkać przedstawicieli wielu różnych branż działających na terenie powiatu mieleckiego i nie tylko. Swoje oferty oraz planowane rekrutacje będą prezentować między innymi firmy z branży lotniczej, metalowej, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowlanej, handlowej, gastronomicznej, wędliniarskiej, transportowej, ochroniarskiej, hotelarskiej i odzieżowej.

Dla wszystkich odwiedzających organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji między innymi quizy i konkursy z nagrodami, loty na symulatorze śmigłowca Black Hawk, fachowe konsultacje specjalistów, porady ekspertów od wizerunku i makijażu biznesowego oraz ciekawe warsztaty przedsiębiorczości dla osób zainteresowanych założeniem własnej firmy.

Już dziś zapraszamy na Targi Pracy Powiatu Mieleckiego. Jak co roku będzie ciekawie, profesjonalnie i inspirująco!

Powiatowy Urząd Pracy przygotował wideo zapowiadające tegoroczne Targi Pracy - ZOBACZ WIDEO

(K.S)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (12)

zibizibi

15 0

Ciekawe co zaproponuja 55+,bo nie jest wesolo w tym wieku z praca.Np. na BRW zwalniaja a ukraincow przyjmuja. 15:00, 28.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZawiszaZawisza

11 2

Po co up jak są prywatne agencje pośrednictwa pracy i nie generują tylu kosztów co urząd pracy 13:32, 29.03.2019

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

To jaTo ja

5 0

Pobieram zasiłek z urzędu pracy. Prywatne agencje tego nie daja 19:10, 30.03.2019


ZawiszaZawisza

0 2

Tak samo moze ci wyplacic prywatna agencja albo zus czy urzad skarbowy 18:51, 31.03.2019


Wszystko możnaWszystko można

3 0

Prywatne firmy wszystko mogą. Tylko jak zaczną wykonywać zadania państwa to będą pobierać opłaty podobnie jak na autostradzie A2. Wtedy szybko się okaże jaki to jest super interes z prywatyzacja wszystkiego 22:30, 01.04.2019


DobryDobry

4 0

Widac ze nikt nie chce tego komentowac...zbytnio... 22:36, 29.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SZUKAJĄ SZUKAJĄ

8 0

Z Mielca ucieka kto może, zostają ci już uwiązani i ci co się im "nie chce" to szukają murzyna który jeszcze nie uciekł :)
00:18, 03.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

RafaelRafael

1 0

Sam się zastanwiam chociaż prawie 40 stka .Tu się nic nie zmieni pod względem placy DZIADOSTWO i tyle zmowa płacowa i nic wiecej.Wyjezdzajcie bo szkoda życia marnować w tej wypizdówie. 08:17, 13.04.2019


MikiMiki

5 1

W Mielcu praca ciulowa na strefie. Miasto nie zachęca niczym. Młodzi uciekają i wcale sie im nie dziwie. Jakbym była młodsza i silniejsza to sama bym dała stad dyla. Miasto bez perspektyw, pomysłu, o syfie w powietrzu nie wspomnę. Mieszkania droższe niż w Rzeszowie. Kultura zerowa, zerowe koncerty a jak już ktoś sie pojawi to jakiś mały format. Cos zobaczyć, usłyszeć trzeba jechać dalej. Zakupy to samo.
Woem ze brzydko tak narzekać na swoje miasto, ale to miasto naprawdę umiera. 19:46, 03.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MielczaninMielczanin

4 0

Niestety Miki ma rację - każda forma kultury jest tu małomiasteczkowa i dodatkowo tandetna. Zero działań związanych ze zmianą tego stanu - przykładem tandetne obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Miasto robotniczo-chłopskie - tylko festyny, disco polo i tanie piwo.... 22:01, 07.04.2019


swojswoj

8 0

Ukrainiec na Prezydenta miasta Mielec, miejccowi wyjada, ukraincow coraz wiecej. 09:24, 04.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Daleko od mielcaDaleko od mielca

1 0

Zaglądam czasami na hej mielec z sentymentu i ciekawości,mimo że nie mieszkam tu już 5 lat. Powiem tyle: za jakieś 10 lat będzie to miasto ukraińskie z syfiastym powietrzem. Większość ludzi to wyrobnicy,którzy patrzą tylko żeby mieć:spać,chlać i tv włączyć. Praca za gówniane pieniądze na strefie wyzysku nie daje większych możliwości.Potem kwatera na komunalnym. Co mądrzejsi uciekają. Żal tylko ojcowizne zostawiać.No ale ,kto rozsądny dobrowolnie będzie tak żył.
? 09:34, 15.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone