Zamknij
REKLAMA

Mielec Street Fashion - I edycja konkursu dla modnych mielczan

20:26, 14.03.2019 | Artykuł sponsorowany

Wiosna to czas, kiedy zrzucamy ciężkie i grube ubrania - czapki, szale i płaszcze… To moment, kiedy robi się cieplej i w końcu możemy zaszaleć przy swoich codziennych stylizacjach.

Galeria Navigator ogłasza konkurs dla mielczan, których pasją jest moda i przywiązują szczególną uwagę do swojego ubioru. Masz ciekawy styl? Chcesz pokazać, jak bawisz się ubraniami, jak łączysz desenie i dobierasz dodatki?

Daj sobie zrobić zdjęcie fotografowi Galerii Navigator, który będzie czekał na wszystkich chętnych w niedzielę 17 marca, na mieleckim Rynku, około godziny 12:00. Pochwal się swoją stylizacją przed większą publicznością!

Zdjęcia stylizacji zostaną opublikowane na fanpage’u Galerii Navigator i poddane pod głosowanie internautów.  Dwie najlepsze stylizacje przejdą do finału, a spośród nich jury wybierze zwycięzcę! Głosowanie potrwa od 20 do 27 marca do godz. 12.00.

Do wygrania nagrody rzeczowe lub karty podarunkowe do sklepów w Galerii Navigator.
I edycja konkursu rusza już wkrótce! Przyjdź 17 marca na Starówkę w Mielcu i daj sobie zrobić zdjęcie! W konkursie może wziąć udział każdy mielczanin.

Sprawdzaj Facebook Galerii Navigator i zagłosuj na swoje ulubione stylizacje – już od 20 marca.

Wspólnie odkryjmy stylową stronę Mielca!

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone