Zamknij
REKLAMA

Jak uwolnić "zamrożone" pieniądze z nieopłaconych faktur?

11:41, 14.03.2019 | Materiał partnera

Niezapłacone na czas faktury to prawdziwa zmora przedsiębiorców. Problem ten jest szczególnie widoczny tam, gdzie firma nie jest duża i stara się wszystko uregulować – łącznie z nakładanymi przez państwo, coraz wyższymi opłatami – na bieżąco. W takiej sytuacji rozwiązaniem może być eFaktoring. Jak z jego pomocą „odmrozić” własne pieniądze?

Kiedy klient nie płaci…

Problemy firm wiążą się nie tylko z fakturami, określanymi jako płatne w odroczeniu, ale także wówczas, gdy klienci z jakichś względów nie płacą na czas. Tymczasem terminu wypłaty pensji czy opłaty ZUS się nie wybiera, nie ma miejsca na pomyłkę czy spóźnienie. Wówczas zaczyna się wyścig z czasem, próby przekonania klienta do zapłacenia i w ostateczności wzięcie niewielkiej chwilówki, by podreperować budżet. Klient oddaje, odsetki z kredytem się spłaca, firma działa – ale ze stratą. Jak to zmienić?

Szybko i skutecznie

Przede wszystkim za pomocą fachowego, kompleksowego rozwiązania, a nie niekończących się problemów z szybkimi pożyczkami. O zjawisku tzw. eFaktoringu można poczytać więcej między innymi na stornie https://nfg.pl/, ale wiele firm oferuje podobne usługi. To szybki i skuteczny sposób na „odmrożenie” pieniędzy z faktur. Wystarczy przedstawić fakturę na daną kwotę i otrzymać jej 100% w piętnaście minut. Prosto i bez kłopotów.

Wszystko mobilnie

A wszystko, cały proces przekazywania faktur i wypłaty pieniędzy oraz kontakt odbywa się przez Internet. Dzięki temu eFaktoring z https://nfg.pl/ czy innych tego rodzaju stron to całościowe rozwiązanie dla firm, które nie tylko pozostają profesjonalne, ale także mogą nieskrępowanie się rozwijać. Dzięki szybkości przyznawania pieniędzy, nie ma obawy o wielotygodniowe oczekiwanie na wypłatę należnych pieniędzy. Wszystko szybko i skutecznie.

Na rozwój, na bieżąco, na przyszłość

Pieniądze z „zamrożonych” faktur to po prostu konieczność codziennych działań. Jednak, gdy klient nie płaci, firma staje na skraju problemów. Dlatego eFaktoring jest skuteczny, szybki i wygodny. Jednocześnie jest jednak elastyczny i pozwala dopasować rozwiązania do stopnia rozwoju firmy.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone