Zamknij
REKLAMA

Jakie usługi dodatkowe oferują nowoczesne taksówki

12:33, 13.03.2019 | Materiał partnera
Taxi w Mielcu

Rynek przewozu osób z roku na rok coraz bardziej się komplikuje. Przybywa przewoźników, a samą ceną nie sposób wiecznie walczyć o klienta. Komplikujące się realia to pole do popisu dla osób pomysłowych i przedsiębiorczych. Nie inaczej rzecz ma się w przypadku firm zajmujących się transportem osobowym. Nowoczesna taksówka to nie tylko transport z miejsca A do miejsca B. To również cała gama usług dodatkowych, którymi przedsiębiorcy przyciągają do siebie potencjalnych klientów.

Doskonałym przykładem takiego innowacyjnego podejścia do prowadzenia firmy jest TAXI GLOB-TRANS działający w Mielcu. Już sama lektura cennika umieszczonego na stronie internetowej daje nam jasną informację, że transport osoby z miejsca do miejsca to nie jedyne usługi jakie oferuje ta firma. W cenniku możemy znaleźć na przykład pozycję: zmiana koła. Nie każdy potrafi zrobić to przecież sam więc świetnie jeśli ktoś wpadł na pomysł uczynienia z tego płatnej usługi. Mała rzecz, a cieszy, szczególnie jeśli mamy na sobie wyjściowe ubranie, a na zewnątrz ziąb, słota i jeszcze brak odpowiednich narzędzi.

Rozładowany akumulator lub brak paliwa

Kolejną ciekawą usługą oferowaną przez tą firmę jest pomoc w uruchomieniu naszego pojazdu. Zima to okres, kiedy akumulatory naszych aut są narażone na ekstremalne warunki i czasem po prostu odmawiają współpracy. Nie każdy posiada pod ręką własny zestaw kabli rozruchowych czy linkę holowniczą. Nie wspominając już o uczynnym sąsiedzie, który użyczy nam odrobiny prądu z własnego akumulatora. A wystarczy telefon do GLOB-TRANS i problem rozwiązany.

Taxi Glob-Trans Mielec

Kłopoty z autem to nie tylko akumulator. Pomysłowi taksówkarze z Mielca oferują potrzebującym dowóz paliwa. Roztargnienie, czasem awaria kontrolki i problem gotowy. Stoimy w lesie, a do najbliższej stacji 5 kilometrów. Do tego przecież trzeba by jeszcze kupić jakiś pojemnik na to paliwo. Zamiast wybierać się na przymusowy spacer wystarczy zadzwonić, a uczynny kierowca dowiezie nam 5 litrów paliwa, które z pewnością starczą, żeby dojechać do najbliższej stacji paliw i uzupełnić zapas.

A jeśli zdarzy nam się nieoczekiwanie konieczność zostawienia auta z dala od domu, szczególnie jeśli będzie potrzebne z samego rana? Tu oczywiście również pomogą nam kierowcy z GLOB-TRANS. W cenniku firmy znajduje się usługa polegająca na odstawieniu naszego pojazdu pod wskazany adres. Prosto i wygodnie.

Zakupy za pomocą Taxi

Drobne zakupy to już jakiś standard, do którego korporacje taksówkowe zdążyły nas przyzwyczaić. Taksówkarze z GLOB-TRANS poszli jednak krok dalej. Oprócz drobnych zakupów można również zamówić u nich dostarczenie przesyłki. Upominek, bukiet kwiatów, niewielka paczka – to już nie problem. Wystarczy telefon i dostarczeniem zajmie się być może ten sam uprzejmy taksówkarz.

Mielecka taksówka

A co z dziećmi? Poranne urwanie głowy bo budzik zapomniał zadzwonić? Wszystko w proszku a trzeba jeszcze odwieźć dzieci do szkoły? Zgadliście – w takiej sytuacji również z pomocą przyjdą pomysłowi taksówkarze.

Wszystkie te innowacyjne pomysły owocują stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów. Trzymamy kciuki i już nie możemy doczekać się kolejnych pozycji w cenniku.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone